بهترین مدل های پکیج های دیواری ایران رادیاتور در بازار

قطعا شما هم یک روز تلویزیون خانه خود را روشن کردید و این تبلیغات را در آن مشاهده کردید که یک خرس قهوه ای با مزه با یه شال گردن قرمز می گوید: “پشتم گرمه”. بله این تبلیغات پکیج های دیواری ایران رادیاتور می باشد. امروزه یکی از محبوب ترین برندهای پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور است. در این مقاله، قصد داریم شما را با بهترین مدل های پکیج های دیواری ایران رادیاتور در بازار آشنا کنیم.

در این بخش می خوانید:

درباره شرکت ایران رادیاتور

یکی از پیشکسوت ترین شرکت های تولید پکیج در کشور ایران رادیاتور می باشد که بیش از سال ۴۰ سال سابقه در زمینه پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی و غیره دارد. این شرکت در سطح کشور دارای نمایندگی های مختلفی می باشد که خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور را ارائه می دهند. معمولا نمایندگی های مجاز ایران رادیاتور دارای سرویسکاران، تعمیرکاران و نصابان حرفه ای این برند هستند. اگر شما ساکن کرج هستید و به دنبال نمایندگی ایران رادیاتور در کرج هستید تا پکیج دیواری ایران رادیاتور مناسب خود را خریداری کنید، به شما پیشنها می کنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انتخاب پکیج ایران رادیاتور

انتخاب پکیج ایران رادیاتور

انتخاب پکیج ایران رادیاتور

اگر شما یک واحد آپارتمان دارید بهترین انتخاب برای شما پکیج شوفاژ دیواری می باشد. چرا که فضای کمتری را اشغال می کنند و تمام نیازهای مصرفی شما را برآورده می سازد. اصولا پکیج های دیواری تا مساحت ۲۵۰ متر مربع را پوشش می دهند. اگر مساحت خانه شما بیش از این است به شما پکیج های زمینی یا سیستم گرمایش از کف را پیشنهاد می کنیم. در ادامه به شما در انتخاب پکیج ایران رادیاتور کمک می کنیم و نکاتی که باید در انتخاب پکیج ایران رادیاتور دقت کنید را بازگو می کنیم.

پکیج زمینی یا دیواری؟

در گام اول انتخاب پکیج ایران رادیاتور شما باید تصمیم بگیرید که پکیج زمینی ایران رادیاتور یا پکیج دیواری ایران رادیاتور را انتخاب کنید. تفاوت پکیج دیواری و زمینی در ظرفیت و اندازه آنها در هنگام نصب می باشد. اصولا یک پکیج زمینی ایران رادیاتور بین ۲۸ تا ۱۵۰ کیلو وات ظرفیت حرارتی دارد و قادر به تامین آب گرم و گرمایش ویلاهای بزرگ، ساختمان های چند طبقه و عمارت ها است. از طرف دیگر، پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای ظرفیت حرارتی ۱۸ تا ۳۲ کیلووات هستند و برای نصب در هر واحد آپارتمانی مناسب می باشند. این پکیج های دیواری در حجم های ۲۲۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ تولید و طراحی شده اند.

اندازه و ابعاد پکیج

در هنگام نصب، قاعدتا پکیج های زمینی ایران رادیاتور جای بیشتری را اشغال می کنند اما پکیج های دیواری را می توان در آشپزخانه در درون یک کابینت یا در بالکن نصب و راه اندازی کرد. پس شما باید بر اساس نیاز خودتان که به متراژ محیط و اب و هوای محیطی که در آن زندگی می کنید بستگی دارد در انتخاب پکیج ایران رادیاتور خود دقت کنید.

تک مبدل گرمایشی یا دو مبدل گرمایشی؟

در کل پکیج های دیواری ایران رادیاتور در و مدل تک مبدل گرمایشی و دو مبدل گرمایشی تولید می شوند. اگر بخواهید از فرق بین این دو مدل اطلاعات کسب کنید باید بگوییم پکیج تک مبدل گرمایشی ایران رادیاتور یک مبدل برای گرمایش و تامین آب گرم دارد در نتیجه استهلاک کمتری پکیج شما خواهد داشت. اما پکیج دو مبدل گرمایشی ایران رادیاتور اب گرم مصرفی و گرمایش را به صورت یکنواخت برای شما تامین می کند.

معنای حروف های لاتین مدل های پکیج ایران رادیاتور

  • حرف لایتن B نشان دهنده ی پکیج گاز سوز تک مبدله است
  • حروف E، M، L، K نشان دهنده ی پکیج های گاز سوز دو مبدله هستند
  • حرف L نشان دهنده ی این است که پکیج دارای منبع انباسط بزرگتری نسبت به دیگر مدل ها است.
  • مدل هایی که حرف L و K دارند به سیستم عیب یابی الکترونیکی مجهز هستند.
  • مدل هایی که حرف CF دارند پکیج های بدون فن هستند
  • مدل هایی که حرف FF دارند پکیج های دودکش دوجداره فن دار هستند.

محاسبه ظرفیت، فشار آب پکیج ایران رادیاتور

برای محاسبه ظرفیت حرارتی، میزان متراژ خانه خود را باید در ۱۵۰ و متراژ واحد اداری را در ۱۰۰ ضرب کنید. اگر راه دودکش پکیج افقی است و یا باید پکیج را در بالکن نصب کنید باید از پکیج های فن دار خریداری کنید. اگر متراژ واحد شما از ۱۲۰ متر بیشتر باشد و آب شما سختی داشته باشد باید پکیج دو مبدله بخرید. فشار آب در محل نصب نیز حداقل ۰.۵ و حداکثر ۳.۵ اتمسفر باشد.

ویژگی های بارز و مشترک پکیج های ایران رادیاتور

تمامی پکیج های ایران رادیاتور با گاز شهری کار می کنند و دارای راندمان حرارتی بالای ۹۰% هستند. از ویژگی های بارز و مشترک پکیج های ایران رادیاتور می توان به عیب یاب هوشمند، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم تنظیم خودکار جریان گاز، سیستم بای پس خودکار، محفظه احتراق بسته، سیستم ضد نوسانات دمای آب و ۲۴ ماه گارانتی اشاره کرد.

اکنون، با داشتن این مشخصات در ذهن خود به شما برترین مدل های پکیج ایران رادیاتور در بازار را معرفی می کنیم.

برترین مدل های پکیج ایران رادیاتور در بازار

در بین تمامی مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور، پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل اکو – ECO، پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل  L، پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M و پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل BM از پرفروش ترین مدل های پکیج ایران رادیاتور در بازار است. در زیر به شرح جزئیات و معرفی برترین مدل های پکیج ایران رادیاتور در بازار می پردازیم:

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff در دو ظرفیت حرارتی ۲۴ و ۲۸ کیلو وات تولید می شوند. پکیج دیواری ایران رادیاتور M24ff از نوع فن دار و دو مبدله می باشد. پکیج ایران رادیاتور M24ff در ابعاد ۴۰۰x340x720  میلی متر و وزن ۳۶ کیلوگرم و راندمان حرارتی بالای ۹۰% طراحی شده است.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff برای محیط هایی تا متراژ ۱۵۰ متر مربع مناسب می باشد. این پکیج پرفروش ترین و محبوب ترین مدل پکیج دیواری ایران رادیاتور محسوب می گردد.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF در ابعاد ۴۵۰x350x760  میلی متر، وزن ۳۸ کیلوگرم و راندمان حرارتی بالای ۹۰% طراحی و تولید می شود. این پکیج مناسب هرگونه اب و هوایی می باشد. پکیج دیواری ایران رادیاتور L28FF دارای تجهیزات مدرنی است که باعث خریداران زیادی شده است. این پکیج ایران رادیاتور ۲۸۰۰۰ از گاز شهری استفاده می کند و برای متراژهایی تا ۱۶۰ متر مربع مناسب است. این پکیج مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیکی و از نوع دو مبدله فن دودکش دار است.

از مزیت های پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF می توان به ابعاد کوچک، سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل و پرشر سوئیچ هوا اشاره کرد.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

 

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF با راندمان حرارتی ۹۳%، حداکثر توان برق مصرفی ۱۶۶ وات، ابعاد ۷۶۳x350x450  میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم تولید و طراحی شده است.

همچنین، پکیج ۳۶۰۰۰ ایران رادیاتور مدل L36FF جزء مجهزترین پکیج های این برند می باشد که برای خانه هایی تا متزاژ  ۲۱۰ متر مربع مناسب است. این پکیج از نوع دو مدله فن دار است که از سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم ضد یخ زدگی، پمپ سیرکولاتور قوی و غیره برخوردار است.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

 

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF با راندمان حرارتی ۹۷%، حداکثر توان برق مصرفی ۱۵۲ وات، ابعاد ۷۶۳x350x450  میلی متر و وزن ۳۹ کیلوگرم تولید و طراحی شده است.

پکیج ۲۴۰۰۰ ایران رادیاتور مدل L24FF جزء بهترین پکیج های این برند می باشد که برای خانه هایی تا متراژ  ۱۲۰ متر مربع مناسب است. پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF از نوع دو مدله فن دار است که از سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم ضد یخ زدگی و غیره برخوردار است.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF با راندمان حرارتی بالای ۹۰%، حداکثر توان برق مصرفی ۱۳۷ وات، ابعاد ۴۰۰X340X720 میلی متر و وزن ۲۹ کیلوگرم تولید و طراحی شده است.

پکیج ۲۲۰۰۰ ایران رادیاتور مدل Eco22FF جزء بهترین پکیج های این برند می باشد که برای خانه هایی تا متراژ  ۱۰۰ متر مربع مناسب است. پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF از نوع دو مدله فن دودکش دار است که از سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم ضد یخ زدگی و غیره برخوردار است.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco 24 FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco 24 FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco24FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco24FF با راندمان حرارتی ۹۳%، حداکثر توان برق مصرفی ۱۳۷ وات، ابعاد ۴۰۰X340X720 میلی متر و وزن ۲۹ کیلوگرم تولید و طراحی شده است.

پکیج ۲۴۰۰۰ ایران رادیاتور مدل Eco24FF جزء بهترین پکیج های این برند می باشد که برای خانه هایی تا متراژ  ۱۴۰ متر مربع مناسب است. پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل Eco24FF از نوع دو مدله فن دودکش دار است که از سیستم بای پس خودکار، سیستم هواگیری خودکار، سیستم ضد یخ زدگی و غیره برخوردار است.

نمایندگی خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج

اگر به دنبال نمایندگی خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج می باشید ما به شما تاسیسات هدایتی را معرفی می کنیم که یکی از بهترین نمایندگی های ایران راددیاتور در کرج می باشد. این نمایندگی علاوه بر مشاوره می تواند در هنگام نصب و راه اندازی، سروی و یا تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به شما یاری برساند.

چرا تاسیسات هدایتی؟

  • تاسیسات هدایتی نمایندگی فروش و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور در کرج و استان البرز است.
  • خدمات نصب پکیج ایران رادیاتور با سرعت بالا و کیفیت عالی در تاسیسات هدایتی انجام می شود.
  • شما می توانید با خیال آسوده و با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور را خریداری و استفاده کنید.

برای استعلام قیمت هر یک از مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور با تاسیسات هدایتی تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ی مشاوره و راهنمایی شما در زمینه خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور می باشند.

تاسیسات هدایتی نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در کرج می باشد که شما می توانید برای خرید محصولات ایران رادیاتور به این مرکز مراجعه کنید.

Click to rate this post!
[Total: ۵ Average: ۳.۸]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 15 =

ورود به فروشگاه