تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص مکان دقیق ترکیدگی لوله همیشه کار ساده ای نیست به خصوص زمانی که ترکیدگی داخلی باشد. اما در بیشتر مواقع ترکیدگی لوله علائمی دارد. اگر شما مشاهده کردید سطح گچی تغییر رنگ داده، تورم و نم دار شده به احتمال زیاد لوله ها دچار ترکیدگی شده اند. این تشخیص اولیه و بصری شماست. اما برای تشخیص دقیق و حرفه ای هر چه سریعتر باید با متخصص این کار تماس حاصل فرمایید. چرا که هر نمی که مشاهده می کنید دلیل کافی برای ترکیدگی لوله نیست. حال شما به دنبال تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج پس با ما همراه باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج یکی از خدمات فنی و تاسیساتی متداول در شهر کرج محسوب می شود. مهم ترین نگرانی که برای این خدمات پیش می آید این است که اغلب مالکان تصور می کنند که باید برای تشخیص ترکیدگی لوله و رفع ترکیدگی لوله باید قسمت های مختلفی از خانه تخریب گردد که این امر مستلزم هزینه های زیادی است. امروزه استفاده از روش های سنتی و بدون دستگاه برای تشخیص نشت یابی لوله منسوخ شده است.

ترکیدگی لوله در کرج

ترکیدگی لوله در کرج

خدمات تشخیص و رفع ترکیدگی لوله در کرج

اکثر لوله کشی ساختمان های کشور بر اساس روش قدیمی است که همین امر باعث نشتی، خرابی، پوسیدگی، گرفتگی، فشار زیاد بر روی لوله ها و دیگر مشکلات تاسیساتی در خصوص لوله ها را به وجود می آورد. از این رو برای رفع نم باید لوله ها به سرعت تعمیر یا تعویض شوند. در همین راستا می توانید از خدمات لوله کشی در کرج تاسیسات هدایتی استفاده کنید.

اگر به موقع برای ترکیدگی لوله در کرج اقدام نکنید به سرعت با این موارد رو به رو می شوید:

 • شکستگی در بخشی از لوله ها
 • نم دادن سقف و دیوارها
 • ترک و ریزش گچ دیوارها و سقف
 • بوی ناشی از نم دادن
 • هدر رفتن آب و هزینه اضافی آّب
 • فشار کم آب از شیر یا دوش (مسدود شدن یکی از لوله ها)

دلایل ترکیدگی لوله

 • فشار زیاد به لوله ها
 • قدیمی شدن لوله ها
 • آسیب های عمدی به لوله ها
 • یخ زدگی لوله ها

نشت یابی لوله با دستگاه در کرج

مزیتی که استفاده از دستگاه برای نشت یابی لوله دارد این است که محل ترکیدگی لوله به طور دقیق شناسایی می شود که نیازی به تخریب تمام مکان های احتمالی ندارد. از طرفی همین امر سبب کاهش هزینه می شود و اقتصادی تر است. حتما در ایجا برای شما سوال پیش آمده که چگونه با دستگاه ترکیدگی لوله را تشخیص می دهند. این دستگاه توسط امواجی که فشار آب به وجود آورده محل مورد نظر را شناسایی می کند. اگر نشتی با فشار نباشد و قطره قطره اتفاق بیفتد تشخیص آن کار ساده ای نیست. نشتی چه کم چه زیاد باید با فشار خارج شده تا صدایی قابل تشخیص برای دستگاه داشته باشد. سوالی که خیلی از شما عزیزان مطرح می کنید این می باشد که این دستگاه ها تا چه عمقی ترکیدگی لوله را تشخیص می دهند؟ تاسیسات هدایتی با تهیه ی تخصصی ترین دستگاه تشخیص نشت یابی لوله با دستگاه در کرج این را به شما عزیزان تضمین داده تا ترکیدگی لوله را تا عمق 50 متر را تشخیص داده. اما با این حال برای متخصصین ما اهمیتی ندارد که در چه عمقی حتی بیش از 50 متر باشد ترکیدگی اتفاق افتاده. کار آن ها تشخیص حرفه ای می باشد. یکی از بزرگترین مزیت هایی که تشخیص ترکیدگی با دستگاه دارد هزینه مقرون به صرفه ی آن بوده. چرا که دیگر لازم نیست همانند شیوه های سنتی قدیمی هر مکانی که شک به ترکیدگی لوله داریم حفر کنیم. روش سنتی برای این کار درد سر های بسیار زیادی دارد که اصلا به صرفه نیست.

مزایای استفاده از دستگاه برای تشخیص ترکیدگی لوله

با پیشرفت تکنولوژی دیگر از روش های سنتی برای تشخیص ترکیدگی لوله مورد استفاده قرار نمی گیرد. فکر کنید دستگاهی در کار نبود و باید هر جه سریعتر تشخیص بدهین که کجا و کدام قسمت نشتی آب دارید. این کار را باید به سرعت انجام دهید چرا که تعلل در این کار ممکن موجب فرو ریختن آن قسمت باشد. قطعا به روش سنتی نمی توان محل دقیق را به سرعت پیدا کرد. علاوه بر آن باید به تعداد زیادی افراد غیر متخصص رجوع کنید تا محل را آیا پیدا کنند و یا نکنند. هر شخصی تشخیص می دهد که یک قسمتی را حفر کنید. این طور می شود که شما نمای ساختمان و هر جای دیگر را خراب می کنید که خود آن به مقدار زیادی برای شما عزیزان هزینه به همراه خواهد داشت.

مزایای استفاده از دستگاه عبارت است از:

 • تشخیص سریع و حتمی
 • عدم بر هم ریختگی نما و …
 • هزینه ای کمتر
 • و خیلی از مواردی که در بالا برای شما عزیزان توضیح داده ایم.

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 • دستگاه آکوستیک شبکه آب
 • دستگاه رادیویی شبکه آب
 • دستگاه آکوستیک عقربه ای
 • دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال PICO

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در کرج

فاکتورهای متعددی بر قیمت و هزینه رفع ترکیدگی لوله در کرج تاثیر می گذارد. یکی از این فاکتورها محل ترکیدگی لوله می باشد. هر چقدر زودتر و اسان تر محل ترکیدگی لوله شناسایی شود هزینه کمتری نیز متحمل می شود. گاهی هم نرخ ساعتی برای رفع ترکیدگی لوله محاسبه می شود. گاهی هم مالک ساختمان نمی خواهد دوباره لوله کشی توکار انجام شود پس هزینه کمتری را برای لوله کشی روکار بعد از رفع ترکیدگی لوله می پردازد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =