کاربران گرامی در این بخش به هر آنچه که باید از تاسیسات هدایتی در زمینه تعمیر بخاری در گوهردشت کرج بدانید، می پردازیم.

تاسیسات هدایتی با تکیه بر سال ها تجربه درخشان در زمینه تاسیسات منازل و کسب رضایت مشتری، به یکی از بهترین مراکز تاسیسات در شهر کرج مبدل شده است. تعمیرکاران و سرویس کارهای آموزش دیده این مجموعه از بهترین سطح علمی در حوزه تاسیسات برخوردارند. همچنین این مرکز از آغاز فعالیت اصل مشتری مداری و احترام به مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. در کنار تمام خدمات فوق العاده ای که تاسیسات هدایتی به شهروندان عزیز کرجی عرضه می دارد، قیمت و هزینه‌ی مناسب ویژگی برجسته این مرکز نسبت به سایر مراکز تاسیسات می باشد.

این مجموعه بزرگ شامل چندین بخش از جمله فروشگاه لوازم تاسیسات منزل و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می باشد. مدیریت فروشگاه هدایتی جهت رفاه حال مشتریان خرید از فروشگاه را به دو صورت حضوری و تلفنی مهیا کرده است. حضور معتبرترین برندهای لوازم خانگی در یک مکان و تنوع بالای هر وسیله، فروشگاه تاسیسات هدایتی را به انتخاب اول و آخر خرید شهروندان کرجی تبدیل کرده است. همچنین در هر یک از روش های خرید، مشتریان می توانند از مشاوره فنی متخصصان بهره مند شوند.

در ادامه:

 • تعمیر بخاری در گوهردشت
 • نصب دودکش بخاری توسط متخصصان هدایتی
 • نمایندگی های لوازم خانگی در تاسیسات هدایتی
 • سرویس بخاری در گوهردشت کرج

تعمیر بخاری در گوهردشت

همانطور که می دانید بخاری در نظر بسیاری از افراد وسیله ای خطرناک است، اما واقعیت چیز دیگری است. بخاری نه تنها وسیله خطناکی نیست بلکه در فصول سرد سال بسیار وسیله ضروری و مفیدی است. در واقع آنچه این وسیله را که برای آرامش خانواده ها در زمستان طراحی شده است به تهدیدی جدی تبدیل می کند، استفاده غلط از آن است. عدم نصب دودکش بخاری، پوسیدگی یا مسدود بودن دودکش، اتصال غیر اصولی شلنگ گاز، جایگیری نامناسب بخاری در ساختمان و … از جمله مواردی است که با رعایت نکردن آنها توسط مصرف کننده، شیرینی گرمای بخاری به تلخی تبدیل می شود.

به کارگیری از یک متخصص تاسیسات در مورد نصب، سرویس و تعمیر بخاری بهترین راه پیشگیری از خطرات احتمالی آن است. تعمیرکاران مجاز تاسیسات هدایتی با شناخت کامل از سیستم انواع بخاری آماده اند تا به محض ثبت درخواست مشتریان در محل حاضر شوند. این سرویس به شهروندان عزیز کرجی این امکان را می دهند که تعمیر بخاری در گوهردشت و در منزل مشتری انجام شود. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

تماس با تاسیسات هدایتی

 

نصب دودکش بخاری توسط متخصصان هدایتی

هنگامی که بحث بخاری و نصب بخاری می شود همه فقط به خود بخاری و ظاهر و ابعاد و … فکر می کنند در صورتی که مهمترین چیز دودکش آن است. چرا که هر چقدر هم بخاری استاندارد و زیبا باشد، دودکش نامناسب تمام محاسبات را برهم میزند. رعایت اصول فیزیکی دودکش و نصب آن کاری کاملا تخصصی است. شکل دودکش، ارتفاع آن از پشت بام، اتصالات مسیر دودکش و تست عدم مسدودیت لوله دودکش همگی باید توسط متخصص مربوطه انجتم شود. سهل انگاری در مورد دودکش ولو بسیار کم و کوچک ممکن است منجر به خطرات جبران ناپذیری شود.

تاسیسات هدایتی با گردآوردن متخصصین کاربلد در حوزه نصب و بازبینی دودکش نوید زمستانی گرم و آرام را به اهالی کرج می دهد. بررسی و اطمینان از صحت دودکش در زمان تعمیر بخاری در گوهردشت توسط تعمیرکاران هدایتی استفاده از بخاری را راحت کرده است. در نظر گرفتن تمام جوانب در مورد دودکش بخاری بسته به مورد خاص مشتری از نظر ارتفاع و محل قرار گیری آن، با دقت تمام صورت می گیرد. با انتخاب تاسیسات هدایتی در کرج یک عمر آسایش را به سال ها پشیمانی ترجیح دهید.

تعمیر بخاری در گوهردشت

تعمیر بخاری در گوهردشت کرج توسط تاسیسات هدایتی

نمایندگی های لوازم خانگی در تاسیسات هدایتی

 1. ایران رادیاتور
 2. بوتان
 3. بوش
 4. گلدیران
 5. شوفاژکار
 6. پلار
 7. نیک کالا

جهت مشاهده کلیه نمایندگی ها کلیک کنید.

سرویس بخاری در گوهردشت کرج

گاها پیش آمده است که از دید کاربر عادی بخاری به درستی در حال گرم کردن محیط است و هیچ مشکلی هم وجود ندارد. اما ناگهان اتفاق ناگواری رخ می دهد… علت چیست؟ اگر بخاری ایرادی داشت پس چطور تا الان به خوبی کار می کرد؟ پاسخ این است که آن بخاری به ظاهر خوب کار می کرده و تمام مدت یک مشکل اساسی در داخل سیستم آن وجود داشته که از چشم مصرف کننده دور مانده بود. حال این سوال پیش می آید پس چگونه می توان از خطرات بعدی این مشکلات پنهانی در امان ماند؟ پاسخ قطعی این سوال “سرویس بخاری” توسط سرویسکار حرفه ایست. سرویسکار با بررسی دقیق تمام اجزای بخاری امکان هرگونه خرابی را به صفر می رساند و مشتری می تواند با خیال راحت از بخاری استفاده کند. موکدا تاکید می شود اگر علی رقم کار کردن بخاری خود از سلامت صد در صدی آن مطمئن نیستید، سریعا از یک سرویسکار تماس بگیرید.

با توجه به جریان داشتن گاز در بخاری، بررسی سالم بودن تمام اجزای این سیستم امری ضروری است. تیم هدایتی به منظور رفاه حال مشتریان امکان اعزام تکنسین جهت تعمیر بخاری در گوهردشت را به وجود آورده است. در هر نقطه از منطقه گوهردشت که هستید و مشکل بخاری هر چه که باشد، تیم هدایتی در کوتاه ترین زمان در محل حاضر می شوند و آن را رفع می نمایند.

ورود به فروشگاه