حوله خشک کن نوعی رادیاتور می باشد که در حمام یا سرویس بهداشتی نصب می شود و وظیفه گرم کردن محیط حمام و کاهش غلظت رطوبت، خشک کردن حوله‌ها، دستمال‌ها و لباس‌های کوچک را دارد. شما می‌توانید قیمت خدمات نصب و فروش حوله خشک کن را با قیمت مناسب از برترین متخصصان تاسیسات هدایتی در شهر کرج دریافت کنید.

فروشگاه و نصب حوله خشک کن در کرج

حوله خشک کن هم همانند رادیاتورها دارای گردش آب گرم در لوله ها هستند و این گرما را از موتورخانه مرکزی و یا پکیج می گیرند. شما براساس سیستم های گرمایشی ساختمان خود نوع مناسب حوله خشک کن را انتخاب می کنید. در بازار انواع حوله خشک کن های شیشه ای، آلومینیومی و فولادی یا همان استیل وجود دارد. حوله خشک کن شیشه ای سبک تر و بدنه شفاف تر، تنوع رنگی بیشتر و زمان نصب کمتر دارد. حوله خشک کن آلومینیومی سبک تر و ارزان تر از حوله خشک کن فولادی است. حوله خشک کن فولادی متداول ترین نوع حوله خشک کن است که سنگین تر از سایر مدل ها است و مدت زمان بیشتری هم برای نصب نیاز دارد. 

برای حمام های کوچک معمولا حوله خشک کن ۸ لوله ای و برای حمام های بزرگ ۱۴ لوله ای مناسب می باشد.

شما برای مشاوره در خرید حوله خشک کن مناسب می توانید از خدمات فروش حوله خشک کن در کرج تاسیسات هدایتی بهره مند شوید.

نصب حوله خشک کن در کرح

حوله خشک کن را باید نزدیک پنجره یا در حمام یا سرویس بهداشتی نصب کرد. محلی که حوله خشک کن نصب می شود باید حتما از قبل عایق بندی شده باشد. حوله خشک کن باید حداقل 100 میلی‌متر از اطراف فاصله داشته باشد. با نصب حوله خشک کن در حمام یا سرویس بهداشتی در مصرف انرژی صرفه‌جویی خواهید کرد.

قیمت فروش و نصب حوله خشک کن در کرج

قیمت فروش و نصب حوله خشک کن به نوع رادیاتور حوله خشک کن و محل نصب حوله خشک کن و دستمزد نصاب حوله خشک کن بستگی دارد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شانزده =