فروش پمپ آب در کرج

به دلیل کاهش فشار آب استفاده از پمپ آب در ساختمان ها بسیار متداول شده است. توان هر پمپ آب معمولا از نیم اسب بالاتر می باشد تا بتواند آب را با فشار کافی به طبقات بالاتر ساختمان منتقیل کند. تاسیسات هدایتی به شما کمک می کند تا بهترین پمپ آب را مخصوص ساختمان خود تهیه و نصب کنید.

خدمات فروش پمپ آب در کرج

پمپ آب خانگی چیست؟

همانگونه که از اسم آن پیدا است از این پمپ ها برای تقویت فشار آب خانگی اسفاده می کنند تا اب با فشار کافی به طبقات فوقانی برسد. بسته به نوع ساختمان، تعداد طبقات، تعداد واحدها و متراژ هر واحد باید پمپ آب خانگی مورد نظر را انتخاب کرد. به پمپ اب خانگی مینی پمپ هم می گویند.

 

تعمیر پمپ آب در کرج (شوفاژ هدایتی)

عیب یابی بسیار سریع برای تعمیر پمپ آب در کرج توسط تاسیسات هدایتی

راهنمای انتخاب پمپ آب و نصب پمپ آب

فاکتورهای متعددی برای انتخاب پمپ آب تاثیر می گذارد. در برخی از آپارتمان ها از بوسترپمپ به دلیل تعداد واحد زیاد، نوع لوله کشی ساختمان، تعداد زیاد سرویس ها و حمام ها، محل نصب پمپ و حجم بالای مصرف آب استفاده می کنند. زیرا بوسترپمپ دارای چند پمپ در کنار هم است که به هزینه پایین تر نگهداری و مصرف کمتر و راندمان بیشتر کمک می کند. پمپ آب خانگی با دو متد نصب می گردد: مخزن تحت فشار و ست کنترل. اگر با مخزن تحت فشار پمپ را نصب می کنید، مصرف برق کمتر و طول عمر بیشتر پمپ را در پی دارد. اگر با ست کنترل پمپ آب را نصب می کنید هزینه نصب و راه اندازی کمتری پرداخت می کنید ولی هزینه های نگهداری بیشتری را متحمل می شوید.

در کل، برای نصب پمپ آب از لوازم اتوماتیک (پنج راهی، مانومتر، کلید اتوماتیک) و منبع تحت فشار، ست کنترل و بوستر پمپ استفاده می کنند.

برای خرید پمپ مورد نظر به تک فاز یا سه فاز بودن برق ساختمان توجه فرمایید.  پمپ های سه فاز برای خانه هایی با برق سه فاز مناسب است و مصرف برق کمتر و طول عمر بیشتر دارد. حتما پمپ آبی که خریداری می کنید شامل خدمات پس از فروش باشد. قبل از خرید حتما ولتاژ ورودی پمپ، سالم بودن آن، اندازه مخزن و پمپ، منبع تغذیه مناسب، خشک بودن محل نصب پمپ،  سایز لوله مکش پمپ، اندازه ی ورودی پمپ آب و غیره را بررسی کنید.

 

خرید پمپ آب مناسب و نصب اصولی کمک زیادی در بهبود کارایی دسنگاه شما می کند

انواع پمپ آب

  • پمپ نیم اسب بخار محیطی و بشقابی
  • پمپ  یک اسب بخار محیطی و بشقابی
  • پمپ دو اسب بخار بشقابی
  • پمپ یک اسب بخار جتی
  • پمپ یک اسب بخار دو پروانه
  • پمپ یک ونیم اسب بخار دو پروانه
  • پمپ دو اسب دو پروانه

فروشگاه پمپ آب در کرج

جهت سهولت در خرید، انتخاب انواع برندها و مدل های پمپ آب خانگی به همراه قیمت آنها با تاسیسات هدایتی تماس حاصل فرمایید تا ضمن کسب اطلاعات از مشاوره برای خرید آسان نیز بهره مند شوید. برای فروش پمپ آب در کرج می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

Click to rate this post!
[Total: ۵ Average: ۳.۴]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفده =

ورود به فروشگاه