تاسیسات هدایتی واقع در منطقه باغستان کرج، نمایندگی بوتان در کرج در اختیار داشته و تمامی خدمات مربوط به محصولات من جمله نصب و تعمیر محصولات را پشتیبانی می نماید. برای استفاده متقاضیان خرید محصولات یا استفاده از خدمات و یا اطلاع از قیمت ها و برآورد هزینه به صفحه اصلی مراجعه نموده و با کارشناسان هدایتی در ارتباط باشید.

در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با شرکت و محصولات بوتان آماده کرده ایم که پاسخگوی تمام سوالات شما در اسن رابطه می باشد. آنچه در ادامه خواهید خواند:

  • تاریخچه شرکت بوتان
  • مشاوره فنی محصولات بوتان در کرج
  • سبد محصولات بوتان
  • تاسیسات هدایتی نمایندگی بوتان در کرج

تاریخچه‌ی شرکت بوتان

شرکت بوتان با آرزوی تامین آسایش خانواده های ایرانی در سال 1332 تاسیس شد. بر این اساس، برای نخستین بار در تاریخ ایران، با تولید و ارائه سیلندر گاز، اجاق گاز و بخاری گازی، سیستم‌های پخت و پز و گرمایش خانواده ها را متحول کرد. تحولی که دردسرهای استفاده از هیزم و زغال را برای همیشه از خانه‌ها دور ساخت.

در سال 1360 تنها پس از گذشت چند دهه از آغاز فعالیت بوتان، با تکیه بر تعهد همیشگی خود به کیفیت، نوآوری و ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی گازسوز و سیلندرهای گاز مایع کشور را از آن خود ساخت. و در سال ۱۳۶۷، نخستین آبگرمکن دیواری گازی ایران را روانه بازار ایران نمود. چندی بعد، سِیر نوآوری های بوتان نیز متناسب با رشد نیازهای مشتریان تغییر یافت و به عنوان نخستین تولید کننده ایرانی، اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال ۱۳۷۲ تولید نمود. محصولی که با گذشت اندک زمانی به محصول محبوب خانواده های ایرانی برای تامین آبِ گرم و گرمایش خانه ها بدل گشت.

رعایت سختگیرانه استانداردهای ملی و بین المللی گروه صنعتی بوتان را قادر ساخت که ضمن توسعه محصولاتمان در بازارهای داخلی، در سال 1393 به صادرکننده برتر آبگرمکن دیواری به اروپا تبدیل گردد. مشتریان بوتان، لقب “انتخابی مطمئن” را برای بوتان برگزیده اند.

امروز، با پشتوانه بیش از ۱۱ میلیون خانواده ایرانی، بوتان پیوسته در تلاش است تا ضمن درك صحیح نیازهای روز جامعه، سبد محصولات تولیدی خود را بر مبنای عواملی چون راندمان بالاتر، كاركرد بهتر، هوشمند سازی، قابلیت صرفه جویی بیشتر جهت حفاظت از محیط زیست و کاهش آسیب های زیست محیطی توسعه دهد. زیرا آسایش امروز خانواده های ایرانی را بدون برآورده ساختن انتظاراتی چون مصرف بهینه سوخت، انرژی و پاسداری از محیط زیست، میسر نمی داند. (منبع : سایت شرکت بوتان)

تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی بوتان در کرج آماده است تا هر آنچه این شرکت برای مشتریان خود در نظر گرفته تمام و کمال برای همشهریان عزیز کرجی اجرا کند.

مشاوره فنی محصولات بوتان در کرج

آموزش و به کارگیری متخصصان تاسیسات امکان فوق العاده ایست که تاسیسات هدایتی جهت ارائه مشاوره فنی ایجاد کرده است. پاسخ به تمامی سوالات مشتریان و توضیح به زبان ساده اولین چیزی است که هر مراجعه کننده ای به نمایندگی بوتان در کرج آن را حس می کند. با بهره گیری از این ویژگی خریدی هوشمندانه را رقم بزنید.

نمایندگی بوتان در کرج

تاسیسات هدایتی نمایندگی بوتان در کرج

سبد محصولات بوتان

  • پکیج شوفاژ دیواری
  • آبگرمکن دیواری
  • رادیاتور آلومینیومی
  • حوله خشک کن فولادی

نمایندگی بوتان در کرج تمامی مدل های هر یک از این محصولات را در فروشگاه خود ارائه می دهد برای خرید محصولات بوتان در کرج و جهت ارتباط با تاسیسات هدایتی کلیک کنید.

تاسیسات هدایتی نمایندگی بوتان در کرج

قیمت مناسب در کنار خدمات عالی جز اولین خواسته های هر مصرف کننده ایست. در موارد گوناگون شاهد بدقولی تعمیرکاران، استفاده از قطعات تقلبی و یا اخذ کارمزدهای گزاف بوده ایم که علاوه بر رفع نشدن مشکل، باعث بدبین شدن مشتری نسبت به سرویس دهندگان می شود. اما با وجود تاسیسات هدایتی در شهر کرج و خدمات متنوعی که برای آبگرمکن های بوتان ارائه می دهد، تمام این موارد قابل اجتناب است. کالای شما هر یک از محصولات بوتان که باشد و یا اگر قصد خرید هر وسیله تاسیساتی را که داشته باشید، بی هیچ شکی درخواست شما در زمانی کوتاه و با هزینه مناسب در نمایندگی بوتان در کرج پاسخ داده می شود.

همانطور که مشاهده می کنید تاسیسات هدایتی تمامی مناطق کرج را پوشش داده و ساپورت می کند. این پشتیبانی بصورت همه روزه و در ساعات کاری مشخص انجام شده و از بهترین و ماهرترین نصابان و تعمیرکاران در این امر استفاده خواهد شد.

در مورد پکیج بوتان

(در صورت عدم استفاده از پکیج فن دار ) و شاید پکیج هم برای عده ای از مردم و مصرف کنندگان مانند سیستم حرارت مرکزی اطمینان بخش نباشد، ولی مزایای استفاده از پکیج بوتان که نمیتوان در شرایط فعلی آنهارا نادیده گرفت عبارتند از:

۱- بی نیازی و استقلال هر واحد از ساختمان به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری آن.

۲- در صورت اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هریک از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم ایجاد میشود.

۳- راندمان احتراق پکیج های گرمایشی بوتان نسبت به سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر است و این بدان معناست که برای تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی می باشد.

۴- در صورت استفاده از پکیج گرمایشی بوتان نیازی به لوله کشی های قطور سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر نمی باشد.
با استفاده از پکیج دیواری یا پکیج زمینی بوتان دیگر فضایی به عنوان موتور خانه در ساختمان اشغال نمیشود.

نمایندگی پکیج بوتان

نمایندگی پکیج بوتان

نحوه ی عملکرد زمستانی

پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مدار گرم کننده را تامین می کند. وقتی شیر آب گرم مصرفی باز شود با عبور جریان آب از سنسور فشار میکروسوِئیچ این سنسورفعال شده با ارسال فرمان به شیر سه طرفه ی برقی از طریق برد کنترل الکترونیک مدار رادیاتور ها موقتا قطع شده آب مدار گرم کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته – لوله هدایت می شود. به این ترتیب آب گرم مصرفی به صورت فوری تامین می گردد.بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه طرفه ی برقی به طور خودکار آب گرم مدار گرم کننده را به مدار رادیاتورهدایت می کند.

پکیج شوفاژ دیواری بوتان جایگزین مناسبی برای سیستم های مرکزی سنتی هستند که ضمن تامین گرمایش مطبوع و آب گرم واحدهای مسکونی، فاقد بسیاری از اشکالات و محدودیت های موتورخانه بوده و آسایش بیشتری را فراهم می کنند. با تولید پکیج شوفاژ دیواری در سال ۱۳۷۲، برای اولین بار امکان استقلال واحدهای آپارتمانی و کاهش مصرف گاز فراهم شد و با آگاه شدن تدریجی خانواده ها از مزایای متعدد این محصول، استقبال از آن افزایش یافت، به طوری که امروز بخش قابل توجهی از ساختمان ها برای تامین گرمایش و آب گرم به پکیج های شوفاژ دیواری تجهیز می شوند و تکنولوژی بکار گرفته شده در بخش اتوماسیون عملکرد دستگاههای فوق در سالیان اخیر باعث بهبود عملکرد و افزایش هر چه بیشتر راندمان آنها گردیده است.

نحوه ی عملکرد تابستانی

در این حالت پکیج دیواری تنها در زمان نیاز به تامین آب گرم مصرفی به صورت خودکار روشن می شود. هنگامی که مصرف کننده یکی از شیرهای آب گرم را باز میکند فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار وبرد کنترل الکترونیک صادر شده آب گرم مصرفی با بهره گیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته و لوله به صورت فوری تامین می شود با بسته شدن اب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش خواهد شد.
راهنمای خرید انواع پکیج دیواری و زمینی

۱- فشار آب شهر در محل نصب دستگاه پکیج می باید حداقل ۱ و حد اکثر ۳٫۵ اتمسفر باشد.

۲- در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج گازی بصورت افقی( بیش از ۳۰ سانتی متر) باشد،استفاده از پکیج های فن دار الزامی است.

۳- در صورتیکه محل نصب پکیج گازی در بالکن یا فضای باز می باشد، باید از وزش مستقیم باد یا جریان تند هوا محفوظ شده باشد.

۴- برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد ۱۵۰ (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد ۱۰۰ (کیلو کالری) ضرب می کنیم.

۵- با توجه به هد پمپ سیر کولاتور در دستگاههای پکیج گرمایشی ، حداکثر طول لوله کشی افقی تا محل شوفاژ ها حدود ۳۵ متر است.

تعمیرات محصولات بوتان

تاسیسات هدایتی امده تعمیر قطعات محصولات بوتانی که در عملکرد ان ها دچار مشکل شده اند می باشد و با تیمی متخصص و با تجربه اماده تعمیر محصولات شما عزیزان می باشد

و شما با مراجعه به نمایندگی بوتان تاسیسات هدایتی در کرج و یا با تماس تلفنی می توانید تعمیرات محصولات خود را به ما بسپارید تا در کم ترین زمان و با کم ترین  هزینه محصولات شما را با اشخاص با تجربه ی خود با حفظ رضایت شما عزیزان تعمیر کنیم.

 

عنوان
تاریخ
آیتم
بهترین نمایندگی بوتان در کرج ما هستیم
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =