تاسیسات هدایتی واقع در منطقه باغستان کرج، نمایندگی بوتان در کرج را اختیار داشته و تمامی خدمات مربوط به محصولات از جمله نصب و تعمیر محصولات را پشتیبانی می نماید. برای  متقاضیان خرید محصولات، بهره مندی خدمات، اطلاع از قیمت ها و برآورد هزینه به صفحه اصلی مراجعه نموده و با کارشناسان هدایتی در ارتباط باشید.

در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با شرکت و محصولات بوتان آماده کرده ایم که پاسخگوی تمام سوالات شما در این رابطه می باشد. آنچه در ادامه مطالعه خواهید کرد:

 • تاریخچه شرکت بوتان
 • مشاوره فنی محصولات بوتان در کرج
 • سبد محصولات بوتان
 • تاسیسات هدایتی نمایندگی بوتان در کرج

تاریخچه‌ی شرکت بوتان

بوتان از چه سال کار خود را به صورت جدی شروع کرد؟

بوتان در سال 1332 بر اساس یک هدف و شعار فعالیت خود را شروع کرد.

اولین تولیدات بوتان چه بود؟

جناب آقای خلیلی و پسرش که کار خود را در سال 1332 آغاز کردند تنهاهدف تولید و توزیع گاز مایع را داشتند. اما پس از مدت کوتاهی هدف گروه صنعتی بوتان با تولید لوازم گاز سوز وسعت یافت.

تولیدات گروه بزرگ و صنعتی بوتان چه خدماتی را به مردم ارائه داد؟

بوتان برای اولین بار با تولید لوازم گرمایشی، گاز سوز، سیستم های پخت وپز و غیره موجب شد مردم دیگر سختی استفاده از هیزم و زغال را به دوش نکشند.

در سال 1360 تنها پس از گذشت چند دهه از آغاز فعالیت بوتان، با تکیه بر تعهد همیشگی خود به کیفیت، نوآوری و ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی گازسوز و سیلندرهای گاز مایع کشور را از آن خود ساخت. و در سال ۱۳۶۷، نخستین آبگرمکن دیواری گازی ایران را روانه بازار ایران نمود. چندی بعد، سِیر نوآوری های بوتان نیز متناسب با رشد نیازهای مشتریان تغییر یافت و به عنوان نخستین تولید کننده ایرانی، اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال ۱۳۷۲ تولید نمود. محصولی که با گذشت اندک زمانی به محصول محبوب خانواده های ایرانی برای تامین آبِ گرم و گرمایش خانه ها بدل گشت.

رعایت سختگیرانه استانداردهای ملی و بین المللی گروه صنعتی بوتان را قادر ساخت که ضمن توسعه محصولاتمان در بازارهای داخلی، در سال 1393 به صادرکننده برتر آبگرمکن دیواری به اروپا تبدیل گردد. مشتریان بوتان، لقب انتخابی مطمئن را برای بوتان برگزیده اند.

امروز، با پشتوانه بیش از ۱۱ میلیون خانواده ایرانی، بوتان پیوسته در تلاش است تا ضمن درك صحیح نیازهای روز جامعه، سبد محصولات تولیدی خود را بر مبنای عواملی چون راندمان بالاتر، كاركرد بهتر، هوشمند سازی، قابلیت صرفه جویی بیشتر جهت حفاظت از محیط زیست و کاهش آسیب های زیست محیطی توسعه دهد. زیرا آسایش امروز خانواده های ایرانی را بدون برآورده ساختن انتظاراتی چون مصرف بهینه سوخت، انرژی و پاسداری از محیط زیست، میسر نمی داند. (منبع : سایت شرکت بوتان)

مشاوره فنی نمایندگی بوتان در کرج برای خریداری محصولات

آموزش و به کارگیری متخصصان تاسیسات امکان فوق العاده ایست که تاسیسات هدایتی جهت ارائه مشاوره فنی ایجاد کرده است. پاسخ به تمامی سوالات مشتریان و توضیح به زبان ساده اولین چیزی است که هر مراجعه کننده ای به نمایندگی بوتان در کرج آن را حس می کند. با بهره گیری از این ویژگی خریدی هوشمندانه را رقم بزنید.

نمایندگی پکیج بوتان در مهرشهر کرج

یکی از منطقه هایی که ساکنان آن  همیشه درخواست زیادی برای پیدا کردن نمایندگی بوتان در کرج را دارند مهرشهر می باشد. نمایندگی رسمی بوتان در کرج موظف می باشد که تمامی خدمات پس از فروش شامل:

 • نصب و راه اندازی پکیج بوتان
 • تعمیرات قطعات و برطرف کردن ایرادات پکیج
 • سرویس دوره ای و به موقع بوتان
 • … و موارد مربوط به فروش محصولات را به شما عزیزان ارائه دهند.

تاسیسات هدایتی به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان و دارندگان کد اختصاصی و معتبر نمایندگی بوتان برای ارائه تمامی خدمات در خدمت شما عزیزان می باشد . یکی از محدوده هایی که متخصصان مجموعه تاسیسات هدایتی به سرعت و با کیفیت بالا خدمت رسانی می کنند، مهرشهر کرج می باشد.

توجه داشته باشید که تاسیسات هدایتی تمام محدوده های زیر در کرج را تحت پوشش قرار می دهد. مجموعه بزرگ و تخصصی تاسیسات هدایتی به شما عزیزان قول می دهد که از زمان تماس با پشتیبان تا حضور و اعزام متخصصین تنها چند دقیقه زمان صرف شود.

 • نمایندگی بوتان کرج عظیمیه
 • کیانمهر کرج
 • گوهردشت
 • باغستان
 • کرج گلشهر
 • جهانشهر
 • طالقانی و تمامی محدوده آن
 • و …

توجه داشت باشید که خدمات و فروش محصولات بوتان تنها در مناطق داخلی کرج امکان پذیر می باشد و نه اطراف کرج.

سبد محصولات بوتان

 • پکیج شوفاژ دیواری
 • آبگرمکن دیواری
 • رادیاتور آلومینیومی
 • حوله خشک کن فولادی

نمایندگی بوتان در کرج تمامی مدل های هر یک از این محصولات را در فروشگاه خود ارائه می دهد برای خرید محصولات بوتان در کرج و جهت ارتباط با تاسیسات هدایتی کلیک کنید.

تاسیسات هدایتی نمایندگی مجاز بوتان در کرج (استان البرز)

قیمت مناسب در کنار خدمات عالی جز اولین خواسته های هر مصرف کننده ایست. در موارد گوناگون شاهد بدقولی تعمیرکاران، استفاده از قطعات تقلبی و یا اخذ کارمزدهای گزاف بوده ایم که علاوه بر رفع نشدن مشکل، باعث بدبین شدن مشتری نسبت به سرویس دهندگان می شود. اما با وجود نمایندگی بوتان در کرج و خدمات متنوعی که برای آبگرمکن های بوتان ارائه می دهد، تمام این موارد قابل اجتناب است. کالای شما هر یک از محصولات بوتان که باشد و یا اگر قصد خرید هر وسیله تاسیساتی را که داشته باشید، بی هیچ شکی درخواست شما در زمانی کوتاه و با هزینه مناسب در نمایندگی بوتان در کرج پاسخ داده می شود.

همانطور که مشاهده می کنید تاسیسات هدایتی تمامی مناطق کرج را پوشش داده و ساپورت می کند. این پشتیبانی بصورت همه روزه و در ساعات کاری مشخص انجام شده و از بهترین و ماهرترین نصابان و تعمیرکاران در این امر استفاده خواهد شد.

خدمات نمایندگی بوتان در کرج:

 • نصب پکیج و هر محصول دیگری از بوتان
 • بررسی تخصصی پکیج بوتان برای عیب یابی
 • سرویس دوره ای و به موقع
 • تعمیر و تعویض قطعات بوتان
 • اعزام سریع تعمیرکاران تخصصی در تمامی نقاط کرج
 • ارائه تمامی خدمات پس از فروش
 • خدمات پس از تعمیر و سرویس
 • اهدای گارانتی تمامی محصولات بوتان
 • فروش تمامی محصولات بوتان
 • و غیره

مزایای استفاده از پکیج بوتان

۱- بی نیازی و استقلال هر واحد از ساختمان به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری آن.

۲- در صورت اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هریک از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم ایجاد میشود.

۳- راندمان احتراق پکیج های گرمایشی بوتان نسبت به سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر است و این بدان معناست که برای تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی می باشد.

۴- در صورت استفاده از پکیج گرمایشی بوتان نیازی به لوله کشی های قطور سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر نمی باشد.
با استفاده از پکیج دیواری یا پکیج زمینی بوتان دیگر فضایی به عنوان موتور خانه در ساختمان اشغال نمیشود.

و یکی از مهم ترین مزایای برند بوتان وجود نمایندگی بوتان در کرج به تعدادی مشخص با کد اختصاصی و معتبر برای ارائه خدمات همشهریان کرجی می باشد.

نحوه ی عملکرد زمستانی پکیج بوتان

پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مدار گرم کننده را تامین می کند. وقتی شیر آب گرم مصرفی باز شود با عبور جریان آب از سنسور فشار میکروسوِئیچ این سنسورفعال شده با ارسال فرمان به شیر سه طرفه ی برقی از طریق برد کنترل الکترونیک مدار رادیاتور ها موقتا قطع شده آب مدار گرم کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته – لوله هدایت می شود. به این ترتیب آب گرم مصرفی به صورت فوری تامین می گردد.بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه طرفه ی برقی به طور خودکار آب گرم مدار گرم کننده را به مدار رادیاتورهدایت می کند.

پکیج شوفاژ دیواری بوتان جایگزین مناسبی برای سیستم های مرکزی سنتی هستند که ضمن تامین گرمایش مطبوع و آب گرم واحدهای مسکونی، فاقد بسیاری از اشکالات و محدودیت های موتورخانه بوده و آسایش بیشتری را فراهم می کنند. با تولید پکیج شوفاژ دیواری در سال ۱۳۷۲، برای اولین بار امکان استقلال واحدهای آپارتمانی و کاهش مصرف گاز فراهم شد و با آگاه شدن تدریجی خانواده ها از مزایای متعدد این محصول، استقبال از آن افزایش یافت، به طوری که امروز بخش قابل توجهی از ساختمان ها برای تامین گرمایش و آب گرم به پکیج های شوفاژ دیواری تجهیز می شوند و تکنولوژی بکار گرفته شده در بخش اتوماسیون عملکرد دستگاههای فوق در سالیان اخیر باعث بهبود عملکرد و افزایش هر چه بیشتر راندمان آنها گردیده است.

نحوه ی عملکرد تابستانی بوتان

در این حالت پکیج دیواری تنها در زمان نیاز به تامین آب گرم مصرفی به صورت خودکار روشن می شود. هنگامی که مصرف کننده یکی از شیرهای آب گرم را باز میکند فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار وبرد کنترل الکترونیک صادر شده آب گرم مصرفی با بهره گیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته و لوله به صورت فوری تامین می شود با بسته شدن اب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش خواهد شد.

راهنمای خرید انواع پکیج دیواری و زمینی که توسط نمایندگی بوتان در کرج تنظیم شده است:

۱- فشار آب شهر در محل نصب دستگاه پکیج می باید حداقل ۱ و حد اکثر ۳٫۵ اتمسفر باشد.

۲- در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج گازی بصورت افقی( بیش از ۳۰ سانتی متر) باشد،استفاده از پکیج های فن دار الزامی است.

۳- در صورتیکه محل نصب پکیج گازی در بالکن یا فضای باز می باشد، باید از وزش مستقیم باد یا جریان تند هوا محفوظ شده باشد.

۴- برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد ۱۵۰ (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد ۱۰۰ (کیلو کالری) ضرب می کنیم.

۵- با توجه به هد پمپ سیر کولاتور در دستگاههای پکیج گرمایشی ، حداکثر طول لوله کشی افقی تا محل شوفاژ ها حدود ۳۵ متر است.

تعمیرات محصولات بوتان

تاسیسات هدایتی به عنوان اولین نمایندگی بوتان در کرج یکی از خدماتی که برای شما عزیزان ارائه می دهد تعمیرات تمامی محصولاتی بوتانی می باشد.

و شما با مراجعه به نمایندگی بوتان  در کرج و یا با تماس تلفنی می توانید تعمیرات محصولات خود را به ما بسپارید. تجربه ی تعمیر محصولات بوتان با کمترین هزینه و زمان به دست متخصصین تاسیسات هدایتی.

مجموعه هدایتی با بهره گیری از از کارشناسان و مهندسین متخصص، مجرب و حرفه ای در زمینه نصب، سرویس محصولات بوتان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان البرز می باشد و به طور شبانه روزی و مداوم مشغول خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

نیرو های نمایندگی بوتان در کرج با فناوری ها و دانش به روز دنیا به طور کامل آشنایی دارند به همین دلیل با توانایی های منحصر به فرد خود قادر به ارائه سرویس در بالاترین کیفیت می باشند. این مسئله باعث شده است خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، نیازی به جابجایی نداشته باشند و در محل انجام شوند تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان عزیز کاهش یابد.

ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز نمایندگی بوتان کرج به برای بهینه سازی مصرف انرژی، پایین آوردن هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید زیاد، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.

یکی از مهم ترین مزایایی که در زمان تماس با نمایندگی بوتان در کرج شامل حال شما عزیزان می شود تعمیر قطعات است و نه تعویض.

بیست دلیل اصلی مشتریان برای تعمیر پکیج دیواری و آبگرمگن  بوتان:

 • رادیاتور ها به اندازه کافی گرم نیستند
 • آب گرم مصرفی به اندازه کافی گرم نیست
 • نشتی آب از زیر پکیج
 • ایجاد سر و صدا در پکیج
 • سرویس در بازه زمانی مشخص دستگاه جهت بازدهی بیشتر
 • پاکسازی جرم و اسید شویی مبدل ها
 • صفحه نمایش و یا پکیج دیواری روشن نمی شود
 • تشکیل نشدن شعله
 • نمایش پیغام خطا و یا ارور
 • لوله کشی ساختمان ها، سازمان ها و منازل مسکونی
 • نصب پکیج دیواری
 • کار کردن مداوم و خاموش نشدن پکیج دیواری
 • هنگام روشن شدن موتور فیوز خانه می پرد
 • عدم کارکرد فن
 • کم شدن فشار آب دستگاه
 • خرابی پمپ دستگاه
 • حرارت زیاد از حد پکیج
 • بالا رفتن فشار در حالت گرمایش
 • روشن شدن انفجاری پکیج
 • بیرون زدن شعله از زیر دستگاه

باور مجموعه تاسیسات هدایتی بر این است که همیشه حق با مشتری می باشد. بدین جهت مشتری مداری و افزایش رضایت مشتری از اهداف و الویت های ما می باشد.

تعمیر کاران و سرویس کاران این مجموعه در زمان سرویس و تعمیرات پکیج دیواری و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، الزامات ایمنی و زیست محیطی را رعایت می نمایند تا محیطی امن برای مشتری ایجاد کند.

تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی بوتان در کرج آماده است تا هر آنچه این شرکت برای مشتریان خود در نظر گرفته تمام و کمال برای همشهریان عزیز کرجی اجرا کند.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + ده =