نمایندگی البرز بوش

شرکت بوش همیشه برآن بوذه تا محصولاتی را تولید و عرضه کند تا زندگی ای ساده تر برای افراد بسازد. هر کسیکه از محصولات و لوازم خانگی بوش استفاده می کند بر این امر واقف است که لوازم خانگی بوش از تکنولوزی بالایی برخوردار است. از همین رو، شما باید برای خرید، نصب، سرویس و تعمیر محصولات بوش حتما باید از طریق نمایندگی رسمی و مجاز بوش در کرج اقدام کنید. بهترین خدمات نمایندگی بوش در کرج را با تاسیسات هدایتی تجربه کنید. بوش به عنوان یکی از پیشتازان برند لوازم خانگی سالهاست که در بازارهای جهانی و بازار ایران کیفیت خود را ثابت کرده است. مشتریانی که به دنبال محصولات خاص از نظر طراحی همراه با عملکرد فوق العاده هستند، حتما با محصولات بوش نیازشان برطرف میشود. تاسیسات هدایتی مرکز فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات بوش در کرج آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

در ادامه خواهید خواند:

خدمات بهترین نمایندگی بوش در کرج

تاسیسات هدایتی با ارائه انواع خدمات در رابطه با محصولات بوش در سراسر استان البرز به مرکز مورد تایید مشتریان بوش شهرت یافته است. مشاوره فنی، فروش محصولات، تعمیرات و اعزام سرویسکار به محل مشتری از جمله خدماتی است که توسط تیم های متخصص هدایتی به شهروندان کرجی عرضه می شوند. آنچه تاسیسات هدایتی را از دیگر مراکز متمایز ساخته است، انسجام و یکپارچگی تمامی خدمات مورد نیاز با محصولات بوش در یک محل است.

دیگر نیاز نیست برای خرید به تهران بروید و سپس برای تعمیرات و سرویس در کرج به دنبال جای مطمئن بگردید. تمام نیازها با تاسیسات هدایتی اولین نمایندگی بوش در کرج برطرف می شود.تفاوت نمایندگی  لوازم خانگی بوش در کرج با جاهای دیگر در این است که در نمایندگی تعمیرات بوش هم از قطعات اصلی بوش آلمان استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط BOSCH است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب محصولات بوش را دارند.

نمایندگی بوش در کرج

نمایندگی بوش در کرج

تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج

همانند هر نمایندگی دیگری، بوش نیز دارای نمایندگی های مجاز در سراسر ایران است. اگر یکی از لوازم خانگی بوش شما دچار عیب شد باید به دنبال مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج بگردید. از ویژگی های مهم نمایندگی مجاز تعمیر محصولات بوش میتوان به داشتن تعمیرکاران حرفه ای و متخصص اشاره کرد. امروزه، تعداد این نماینده ها آنقدری زیاد شده که تشخیص رسمی بودن آنها بسایر سخت شده است. اگر از یک تعمیرکار غیر متخصص استفاده کنید سبب می شود تا نه تنها محصول شما به درستی تعمیر نشود بلکه یک عیب به نقص های محصول شما اضافه شود. تاسیسات هدایتی به عنوان نماینده مجاز بوش در کرج می تواند خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج را به شما ارائه دهد. تاسیسات هدایتی دارای تعمیرکاران حرفه ای بوش هستند که میتوانند محصولات شما را عیب یابی و تعمیر کنند. شما می توانید برای تعمیر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، مایکروویو و فر بوش از نمایندگی بوش در کرج هدایتی بهره بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

شما برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج خود نیاز به تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی بوش دارید. یکی از معتبرترین نمایندگی بوش در کرج تاسیسات هدایتی می باشد. ماشین لباسشویی بوش شما دچار هر عیب و نقصی که شده باشد تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش هدایتی میتواند آن را در کم ترین زمان و مناسب ترین قیمت تعمیر کند. وقتی تعمیرکار به محل اعزام می گردد، در وهله ی اول اقدام به عیب یابی لباسشویی بوش شما می کند و سپس کار تعمیرات ماشین لباسشویی بوش  شما را آغاز می کند.  تاسیسات هدایتی علاوه بر اینکه نمایندگی فروش محصولات اورجینال بوش را در دست گرفته، تمامی خدمات مربوط به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش را همراه با گارانتی پس از تعمیر توسط متخصصین برای شما عزیزان انجام خواهد داد. شما با مشاهده ی هر کدام از ایرادات و مشکلات زیر در ماشین لباسشویی بوش میتوانید با تعمیرکاران بوش هدایتی تماس بگیرید به طور مثال:

 • امکان دارد ماشین لباسشویی بوش روشن نشود
 • از تعداد زیادی برنامه ای که قابل اجرا با ماشین لباسشویی بوش می باشد هیچ کدام شروع نمی شود
 • در حال حاضر درب ماشین لباسشویی شما قفل شده و با تلاش شما هم این درب باز نمی شود
 • نچرخیدن ماشین لباسشویی که می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد
 • هنگامی که زمان تخلیه آب فرا می رسد ماشین لباسشویی بوش آب را تخلیه نمی کند
 • زمانی که شیر را برای پر کردن آب ماشین لباسشویی باز می کنید بعد از مدتی داخل مخزن آبی پر نمی شود
 • آب داخل مخزن ماشین لباسشویی بیش از حد پر می شود و آب آن سرریز می شود
 • نشتی آب ماشین لباسشویی بوش
 • باز و بسته شدن درب ماشین لباسشویی بوش به راحتی اتفاق نمی افتد
 • ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی دارد
 • زمانی که ماشین لباسشویی شروع به کار می کند لرزش و تکان های شدید را احساس می کنید
 • زمانی که به ماشین لباسشویی برنامه می دهید در حین اجرای برنامه متوقف می شود
 • و تعدادی ایرادات کوچک دیگر

تعمیرکار ظرفشویی بوش در کرج

آیا ظرفشویی شما خراب شده است و نیاز به تعمیرکار ظرفشویی بوش در کرج را دارید؟ جای نگرانی نیست. نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج در خدمت شما همشهریان عزیز کرجی است و شما میتوانید برای تعمیر ظرفشویی خود درخواست تعمیرکار ظرفشویی بوش در کرج را ثبت کنید تا در اسرع وقت به محل شما اعزام گردد. در مرکز مجاز تعمیرات ظرفشویی بوش در کرج میتوانید با ما تماس بگیرید. تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی بوش در کرج میتواند تمامی خدمات مورد نیاز شما را در این زمینه تامین کند.

نمایندگی لباسشویی بوش

نمایندگی لباسشویی بوش

نصب لوازم خانگی بوش در البرز

آیا برای نصب و راه اندازی، به نمایندگی بوش در کرج مراجعه کنیم؟ به دنبال نمایندگی بوش در کرج برای نصب و راه اندازی  هستید؟ حتما همین حالا یا چند روزی هست که یکی از لوازم خانگی بوش را تهیه کردید، کدام یک از محصولات بوش را خریداری کرده اید؟

 • یخچال ساید بای ساید بوش
 • جاروبرقی بوش
 • ماشین لباسشویی
 • ماشین ظرفشویی
 • آبمیوه گیری
 • هم زن
 • چایی ساز
 • آون توستر
 • و یا محصولات دیگر بوش

اگر به دنبال نمایندگی رسمی بوش در کرج برای اعزام متخصص و نصاب جهت نصب محصولات بوش هستید، قطعا یکی از این 3 محصول را خریداری کرده اید:

 • یخچال ساید بای ساید، و یا دوقلو
 • ماشین لباسشویی
 • ماشین ظرفشویی

یک نمایندگی معتبر بوش در کرج برای خدمات و محصولات خود از جمله نصب تمامی محصولات از هر مدلی را پشتیبانی می کند. در نتیجه اگر از یک نمایندگی رسمی بوش مانند تاسیسات هدایتی درخواست نیرو برای نصب و هر کار خدماتی دیگری داشته باشید، تاسیسات هدایتی نیروی متخصص و نصاب حرفه ای را برای نصب هر مدلی از بوش برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.

نکته اول:

در نظر داشته باشید که زمانی به دنبال نمایندگی بوش در کرج برای نصب باشید که خریداری محصولات را از فروشگاه و سایت های معتبر بوش انجام داده باشید. به دلیل آنکه نمایندگی ها برای ارائه خدمات محصولات هر برندی مسئولیت هایی را بر عهده دارد که تنها شامل محصولات اورجینال از همان برند می باشد.

نکته ی دوم:

شاید شما از فروشگاه هایی محصولات بوش را خریداری کرده اید که تنها محصولات این برند را به فروش نمی رسانند. این فروشگاه ها دارای چندین فروشنده و نصاب آماتور و حتی راننده برای حمل بار می باشند. به طور مثال: بعد از خریداری یخچال ساید بای ساید بوش پیشنهاد نصب و حمل را با گرفتن مبلغی اضافی به شما عزیزان پیشنهاد می دهند. اما حتما به این موضوع توجه داشته باشید که برای هر کاری به فرد متخصص مراجعه بفرمایید. برای نصب اصولی باید رعایت شود که قطعا فرد آماتور درب فروشگاه نمی داند و رعایت هم نمی کند.

نکته ی سوم:

اولین قدمی که می توانید برای نگهداری لوازم خانگی بوش بردارید نصب صحیح و اصولی آن می باشد. نصب و راه اندازی لوازم خانگی بوش بر خلاف ظاهری ساده دارای پیچیدگی ها و حساسیت های خاص خود می باشد که هر شخصی تسلط به آن ندارد. نصاب متخصص نصابی می باشد که چندین و چند بار نصب لوازم خانگی بوش را انجام داده باشد. در این مطلب قصد دریم روال اصولی نصب یکی از محصولات بوش را برای شما عزیزان بازگو کنیم تا در زمان مراجعه و اعزام نصاب حواستان به روال کار اصولی باشد.

مراحل اصولی  نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی بوش که تنها توسط نمایندگی بوش در کرج صورت می گیرد:

 • برای نصب ماشین ظرفشویی باید مکان های مناسب را مورد بررسی قرار داد و بهترین فضا را بر روی کابینت و یا داخل کابینت برای نصب در نظر بگیرید
 • توجه داشته باشید که محلی را برای نصب انتخاب کنید که نزدیک به سینک ظرفشویی باشد
 • برای نصب در محل مورد نظر نصاب باید یک فضای معینی بین ماشین ظرفشویی و کابینت و دیوار در نظر بگیرد. این فضا حداقل باید 5 سانتی متر باشد
 • یکی از مراحل مهم نصب سیم کشی هوشمندانه برای ماشین ظرفشویی می باشد
 • پایه ها را باد برای ارتفاع مورد نظر تنظیم بفرمایید
 • یک نصاب حرفه ای قبل از قرار دادن ماشین ظرفشویی به زیر کابینت ارتفاع دستگاه را اندازه گیری می فرماید
 • اطمینان حاصل پیدا کنید که نصاب تمامی شلنگ های مورد نیاز را نصب کرده باشد
 • محل قرار گیری ماشین ظرفشویی باید تراز باشد
 • یکی از موارد مهم اتصال درست شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی به محل عبور فاضلاب می باشد
 • یک نصاب متخصص در نظر دارد که برای اتصالات آسان تر به آب و فاضلاب باید نزدیک به سینک ظرفشویی نصب کند
 • برای تخلیه آب نباید ماشین ظرفشویی فاصله بیشتر از 3 متر داشته باشد

فروش پکیج های بوش در استان البرز

هر ساله با آغاز فصل سرما خیلی ها به فکر خرید پکیج شوفاژ دیواری می افتند. تنوع بالای برند و مدل های پکیج شوفاژی در بازار هم خرید را آسان کرده است و هم سخت. آسان از این نظر که سلیقه و نیاز مشتری هر چه که باشد نهایتا یک محصول متناسب با آن پیدا می شود. سخت از این بابت که انتخاب از میان این همه محصولات متنوع در انواع مدل، طرح، رنگ و قیمت بسیار مشکل و زمان بر است. اما آن دسته از مشتریان که قبل از خرید محصولات موجود در بازار را بررسی می کنند و اصطلاحا بی گدار به آب نمیزنند، قطعا پکیج شوفاژ دیواری بوش را می پسندند. به همین علت نماینده رسمی بوش در کرج امکانی عالی برای شهروندان کرجی محسوب می شود.

تاسیسات هدایتی امکان خرید حضوری و تلفنی کلیه محصولات بوش از فروشگاه مرکزی نمایندگی بوش در کرج برای رفاه حال مشتریان مهیا کرده است.شما می توانید به نمایندگی مجاز بوش تاسیسات هدایتی و یا با تلفن همراه تاسیسات هدایتی برای مشاوره و یا خرید محصول مورد نظر خود مراجعه کنبد.تا ما بهترین محصولات برند بوش را به دستتان برسانیم

مشاوران محصولات بوش در تاسیسات هدایتی

امروز با پیشرفت تکنولوژی و پیچیده شدن محصولات، خرید و یا تعمیرات کالا به شدت تخصصی شده است. به طور کلی یک کاربر عادی با علم محدود نسبت به دنیای تکنولوژی و لوازم خانگی نمی تواند خدمات بهینه را گزینش کند. لذا بهترین راه حل راهنمایی گرفتن از مشاور متخصص کالای مورد نظر می باشد. تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی بوش در کرج با ایجاد تیم متخصصان حرفه ای مشاوره فنی پیشتاز این امکان ویژه در استان البرز می باشد. برای بهره مندی از این ویژگی برجسته تاسیسات هدایتی می توانید در ساعات کاری مرکز مراجعه فرمایید. همچنین اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، می توانید با تلفن های تاسیسات هدایتی تماس بگیرید.

توضیحات به زبان ساده و راهنمایی فنی در مورد خرید، تعمیرات و سرویس پکیج بوش اولین چیزی است که با یک بار امتحان مشاوران هدایتی آن را درک می کند.

خدمات پس از فروش پکیج شوفاژ دیواری بوش

تاسیسات هدایتی ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات بوش در استان البرز حتی پس از مرحله خرید نیز همراه شماست. در هر کجای کرج که ساکن باشید و نیاز شما هر چه که باشد تیم خدمات پس از فروش هدایتی در کل طول سال به کمک شما می آیند. تعمیرکاران حرفه ای با سال ها تجربه همراه با تامین قطعات اصلی پکیج های بوش مزیت اصلی استفاده از خدمات پس از فروش هدایتی است. با سرویس سالیانه پکیج جلوی خیلی خرابی ها و هزینه ها را می توان گرفت. پس همین الان با سرویسکاران بوش تاسیسات هدایتی تماس بگیرید.

تاسیسات هدایتی به عنوان نماینده اصلی بوش در کرج در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس ها و خدمات خود را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. تیم متخصص ما تلاش نموده در صورت وجود مشکل وخرابی یک محصول و یا قطعه به طور کامل و تا جایی که نیاز و امکان دارد قطعات را تعمیر کند تا شما نیازی به تعویض قطعات و محصولاتتان نداشته باشید تا در هزینه های شما مشتریان عزیز صرفه جویی شده و شما رضایت کافی را از ما داشته باشید .

تنها کافی است که با ما تماس بگیرید تا ما متخصصان خود را برای تعمیر قطعات برایتان بفرستیم تا با کم ترین هزینه و با بالا ترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن قطعاتتان را تعمیر کنند. فعالیت این شرکت 24 ساغته بوده و با به روز نگه داشتن متخصصان خود در صورت بروز مشکل برای قطعات کالا های بوش شما عزیزان خود را اماده ی تعمیر کند.

برند بوش به عنوان یکی از پیشرفته ترین تولید کنندگان لوازم خانگی همینک در کرج نمایندگی فعال دارد. لذت استفاده از محصولات بوش را با نماینده اصلی بوش تاسیسات هدایتی تجربه کنید.

نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریزر بوش

یکی دیگر از خدمات تاسیسات هدایتی، نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال فریز بوش می باشد. شرکت تاسیسات هدایتی در خصوص نمایندگی اصلی تعمیرات لوازم خانگی در استان البرز کاملا شناخته شده می باشد. این نمایندگی تعمیرات مجاز با داشتن پروانه و شماره کسب به عنوان سرویسکار معتبر معرفی شده است. وظیفه ما ارایه سرویس و خدمات با کیفیت بالا و استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات و رعایت حق مشتریان عزیز و مصرف کنندگان برند معتبر بوش می باشد. تاسیسات هدایتی با به کار گیری سرویسکاران و تعمیرکاران آموزش دیده و با تجربه و با روحیه اجتماعی بالا، ارائه خدمات با کیفیت را الویت کارخود قرار داده است. در صورت رصد ایراد و مشکلی در روند کاری یخچال خود می توانید با مکارشناسان فنی ما این مسئله را در میان بگذارید و اگر با مشاوره تلفنی و ارائه راه حل توسط متخصصین مشکل رفع نشد در صورتبا اعزام تعمیر کار مناسب اقدام به برطرف کردن مشکل می کنیم. سرویس کاران و تعمیرکاران بوش تاسیسات هدایتی با مراجعه سریع به منزل یا محل کار شما و با ارائه دانش فنی تخصصی به شما کمک می کنند.

تعمیر کاران بوش ما با گذراندن دوره های تخصصی برند معتبر بوش BOSCH بالاترین سطح کیفیت خدمات را به شما ارائه می دهند. برخی از تعمیرکاران غیر مجاز با ارائه قطعات تقلبی مشکل شما را در زمان کمی بر طرف می کنند اما در آینده ای نه چندان دور مشکلات بسیاری گریبان گیر شما و دستگاه شما خواهد شد که آسیب های بیشتری را به دستگاه یخچال شما وارد می کند. این مجموعه داری تیم تعمیرکاران تخصصی  می باشد  که بر انواع لوازم خانگی بوش، قطعات و نحوه کار وکلیه ایراد های احتمالی آن هابه اندازه کافی تسلط دارند. همین موضوع موجب می شود روند عیب یابی و تعمیر دستگاه شما سریع تر انجام شود. این نمایندگی بوش در کرج برای شما امکان تعمیر در خانه، محل کار و حتی تعمیرگاه را ایجاد می کند. حتی اگر در ادارات و اماکن دور هستید در کمتر از ۲ ساعت تعمیرکار حرفه ای به محل شما فرستاده می شود. کلیه مراحل تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی محصولات بوش بعد از تایید نهایی مشتری انجام می شود و رضایت مشتریان شرط مهم  و اولویت اصلی مجموعه تاسیسات هدایتی می باشد. از آنجا که این نمایندگی مجاز تعمیرات قطعات یدکی ارجینال و با ضمانت لوازم خانگی بوش را ارائه می دهد دیگر مشتریان مجبور نخواهند بود زمان زیادی را برای یافتن قطعات یدکی دستگاه خود صرف کنند.

بوش و تاریخچه آن

رابرت بوش اولین کارگاه مهندسی خود در سال 1886 در شهر اشتوتگارت آلمان  تاسیس کرد. رابرت بوش نسبت به کیفیت محصولات بسیار حساس و سختگیر بود. او به جای سود و درآمد فقط به تولید بهترین ها فکر می کرد. در ابتدا حوزه فعالیت شرکت بوش فناوری و خودرو بوده است. به مرور زمان و در سال 1929 بوش پا به عرصه تولید لوازم خانگی نهاد. بالاخره در سال 1933 بوش توانست اولین لوازم خانگی خود را که یخچالی 60 لیتری بوده، به بازار عرضه کند. برند لوازم خانگی بوش 130 سال است که کیفیت محصولات خود را در بهترین حالت ممکن تولید می کند و این کیفیت را حفظ کرده است.بوش پس از گذشت زمان پیشرفت بسیار زیادی در عرصه تولید لوزم خانگی کرد .

یکی از پرطرفدارترین محصولات برند بوش پکیج های شوفاژ دیواری آن می باشد. پکیج های بوش در کشور ترکیه و تحت لیسانس بوش آلمان تولید می شود. زیبایی و تنوع بالای پکیج های بوش نظر هر مشتری مشکل پسندی را به خود جلب می کند. پکیج های بوش در مدل های کلاسیک 2421 با رنگ سفید، کلاسیک 2411 با رنگ نقره ای، کامفورت 2431 و کامفورت 2831 به ترتیب با ظرفیت های 24000 و 28000 و مدل اکسکلوسیو 3531 با ظرفیت35000 عرضه می شوند. (برگرفته از سایت لوازم خانگی بوش)

در سراسر استان البرز هر آنچه که از برند بوش لازم دارید فقط کافی است به نمایندگی بوش در کرج مراجعه کنید. تیم حرفه ای هدایتی در باغستان کرج پذیرای شماست.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شش =