نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در البرز  با بهره گیری از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران در استان البرز و شهر کرج و نمایندگانی در سراسر کرج خدمات بسیار وسیعی را در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی را ارائه می دهد. مجموعه هدایتی به عنوان تعمیر گاه تخصصی برند های ماشین ظرفشویی در زمینه سرویس و رفع عیب این دستگاه توانسته است با بهره گیری از تعمیرکار ظرفشویی مجرب خود رضایت مشتریان را جلب نماید.

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی

تاسیسات هدایتی مرکز تخصصی تعمیر لوازم ماشین ظرفشویی در استان البرز با سابقه بالا و درخشان به خوبی قادر است تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام دهد و شما را مطمئن کند که با به کار گیری تعمیر کاران با تجربه و استفاده از بهترین ابزار و قطعات به تعمیر دستگاه شما اقدام کند. تاسیسات هدایتی تعمیر همه برندهای معتبر ماشین ظرفشویی را انجام می دهد. تعمیر دستگاه ظرفشویی در خانه و یا در کارگاه تخصصی باتوجه به وضعیت ظرفشویی شما قابل انجام است.

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر گاه مجاز ماشین ظرفشویی

بهترین گزینه برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی شما نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تاسیسات هدایتی در البرز می‌باشد که با ده ها تکنسین مجرب و با تجربه در سراسر استان البرز آماده خدمت رسانی می باشد. برای حل مشکلات و تعمیر لوازم خانگی و برقی خود می توانید روی این مجموعه حساب کنید. این که ماشین ظرفشویی شما از چه برندی است مهم نیست ما ماشین ظرفشویی از تمام برندها از قبیل ال جی، بوش، زیمنس، مابه، سامسونگ و آاگ را می توانیم عیب یابی و تعمیر نماییم.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

استفاده از ماشین ظرفشویی به دلیل سبک زندگی و مشغله های زیاد بسیار متداول شده است و تقریبا در هر خانه ای ماشین ظرفشویی به چشم می خورد.

این وسیله به دلیل استفاده روزمره همچون سایر وسایل برقی و مکانیکی ممکن است خراب شود و به سرویس و تعمیرنیاز داشته باشد. تاسیسات هدایتی یکی از مراکز به نام و تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی و لوازم خانگی است.  اینکه ماشن ظرفشویی شما از چه برندی باشد فرقی نمی کند، فقط کافی است با ما تماس بگیرید. از اصلی ترین علت هایی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی پیدا می کنیم این است که در کارکرد آن اختلال ایجاد شده است و یا دستگاه شما سر و صدا می کند.

خدمات ارائه شده تاسیسات هدایتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی

۱- تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی

۲- تعمیر ماشین ظرفشویی دوقلو‌، سطلی‌، در از جلو

۳- راه‌اندازی و نصب انواع ماشین ظرفشویی

۴- تعمیر موتور ظرفشویی

۵- عیب‌یابی و رفع مشکل ظرفشویی

۶- سرویس کامل ظرفشویی

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی

1- ماشین ظرفشویی کار نمی کند: در ابتدا از وصل بودن برق و بسته شدن درب آن مطمئن شوید. اگر هیچ اتفاقی نیفتاد و هیچ چراغی در صفحه کنترل روشن نشد، این بدین معناست که برق به دستگاه نمی رسد. کابل برق را بررسی کنید. در صورت داشتن دکمه تنظیم مجدد آن را فشار دهید. اگر دکمه تنظیم مجدد ندارد و مستقیم به جعبه الکتریکی وصل شده است به دنبال وسیله دیگری در آشپزخانه که دکمه تنظیم مجدد داشته باشد بگردید و سعی کنید آنها را تنظیم مجدد کنید.

2- تابلو برق را چک کنید در صورت قطع شدن سوییچ و یا پریدن فیوز، سوییچ را خاموش کنید و مجدد روشن کنید.

3-سوئیچ ها و تایمر ماشین ظرفشویی را چک کنید. اگر برق به ماشین ظرفشویی می رسد اما کار نمی کند، به احتمال زیاد مشکل از سوئیچ در تایمر یا سوئیچ انتخاب است. برای رفع مشکل سوئیچ در، می توانید با استفاده از یک پیچ گوشتی کمی زبانه لبه در را تنظیم کنید (برق را ماشین ظرفشویی را از تابلو برق قطع کنید). اگر مشکل در رابطه با کلید تایمر یا سوئیچ انتخاب باشد، بهتر است با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر کار ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی از جمله کارهای تخصصی می باشد که تاسیسات هدایتی برای نشان دادن حساسیت مربوط به آن از تعمیرکار ماشین ظرفشویی متخصص استفاده می کند. ماشین ظرفشویی امروز به یک وسیله کاربردی و جدا نشدنی در آشپزخانه است. با گذشت سال ها مارک های مختلف این وسیله پر کاربرد به کشور وارد شده است و در بازار عرضه شده است.

قیمت و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

خراب شدن ماشین ظرفشویی موجب اختلال در عملکرد و عدم کارکرد صحیح آن می شود و در این صورت به طور حتم به تعمیر نیاز پیدا می کنید. این امر موجب می شود تا شستشو و نظافت ظروف به تاخیر بیفتد و یا با اختلال مواجه شود، همچنین این مسئله موجب می شود تمیزی و نظم خانه به خطر بیفتد و در نتیجه خانم خانه به این فکر می افتد که برای تعمیر دستگاه خود با تعمیر کار لوازم خانگی تماس بگیرد، کلیه این خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی مستلزم هزینه می باشد.

هزینه های تعویض، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در برند های مختلف، تفاوت دارد، زیرا قطعه و اجزای هر کدام از آن‌ها با توجه به برند مورد نظر متفاوت است. برای اطلاع از رنج قیمت تعمیر ات می توانید با تما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما شستشوی ظروف را به خوبی انجام نمی دهد، ابتدا باید مقدار نمک و جلا دهنده را چک کنید تا اندازه آن مناسب باشد. البته باید عنوان کرد که برخی لکه ها همانند لکه راحت از بین نمی روند و در اغلب مواقع روی ظرف باقی می ماند. اگر درپوش نمک و درب جا پودری به خوبی بسته نشوند یا کار نکنند بایستی تعویض شوند. اگر با این اقدامات مشکل برطرف نشد باید اقدام به تعمیر ظرفشویی کنید.

اگر دستگاه شما در خشک کردن ظروف مشکل دارد، بایستی به چیدمان درست و مقدار کافی مایع جلا دهنده دقت کنید. همچنین باید توجه کنید که بعضی برنامه های دستگاه همچون Quick و Prewashظرف ها را خشک نمی کنند. پس از تمام شدن شستشو بهتر است درب دستگاه باز شود. در غیر این صورت باید برای رفع مشکل با تعمیر کار تماس بگیرید.

اگر ماشین ظرفشویی آب را به خوبی تخلیه نمی کند، باید از تمیز بودن لگن چه و فیلتر و مسدود نبودن محل تخلیه آب مطمئن شوید. همچنین شیلنگ نباید پیچ و تاب داشته باشد و در ارتفاع مناسبی باشد در غیر این صورت باید برای تعمیرات ظرفشویی خود اقدام نمایید.

در صورت آبگیری نکردن دستگاه ظرفشویی، باید از باز بودن شیر آب و فشار مناسب آب مطمئن شوید. همچنین شیلنگ ورودی آب نباید پیچ و تاب داشته باشد. از بسته بودن مناسب درب دستگاه نیزمطمئن شوید. در غیر این صورت برای رفع مشکل باید به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مراجعه کنید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی

مشکلات شایع ماشین ظرفشویی

به طور کلی ماشین ظرفشویی صداهایی ایجاد می کند که نرمال است. برخی از آن ها در اثر چیدمان غلط است که قابل برطرف سازی است؛ اما برخی صداهای غیر معمول نیاز به بررسی دارد و باید با عیب یابی دقیق به وسیله کارشناسان ما برطرف شود.

اگر قرص یا پودر در حین شستشو استفاده نشود، امکان دارد قرص دارای کیفیت خوبی نباشد که با تغییر آن مشکل برطرف می شود. در بعضی موارد، چیدمان غلط ظروف نیز موجب باز نشدن درب جا پودری می شود؛ اما اگر درب جا پودری با وجود چیدمان درست بعد از ۲۰ دقیقه به صورت خودکار باز نشود و یا خطای دستگاه با توجه به دفترچه راهنما را نتوان بر طرف کرد در نتیجه باید با مراجعه به ما اقدام به تعمیر ظرفشویی خود کنید.

ایجاد سرو صدا، ایجاد صدایی شبیه وزوز، نشت آب از لوله‌ها و اتصالات، آب نگرفتن ماشین و غیره از مشکلاتی است که خان های خانه دار را به فکر وا می‌دارد که آیا ماشین ظفشویی دچار مشکل شده است؟ خراب شده است؟ آیا نیاز به تعمیر دارد؟ نیاز به تعویض قطعات دارد؟ این افراد باید برای تعمیر ظرفشویی خود از یک متخصص کمک بگیرند یا از خدماتی مانند تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل برای برطرف کردن مشکلات و تعمیر دستگاه خود استفاده کنند. در این جا به برخی مشکلات شایع آن ها می پردازیم:

  • ماشین ظرفشویی ظرف ها را به خوبی تمیز نمی کند.
  • درب ماشین ظرفشویی چفت نمی شود.
  • دکمه های دستگاه عمل نمی کند.
  • ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند و روشن نمی شود.
  • عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی
  • چشمک زدن چراغ های دستگاه ظرفشویی
  • نشت کردن آب از دستگاه ظرفشویی به بیرون
مشکلات شایع ماشین ظرفشویی

مشکلات شایع ماشین ظرفشویی

چرا تاسیسات هدایتی؟

مجموعه تاسیسات هدایتی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی و تعمیر لوازم خانگی با برند های موجود در بازاردر نهایت کلیه این خدمات به همراه دیگر خدمات تعمیر ظرفشویی را می توانید به این مجموعه بسپارید تا در سریع ترین زمان و با بهینه ترین قیمت به وسیله تعمیر کاران حرفه ای ما انجام گیرد. همچنین مشتریان تاسیسات هدایتی با دریافت کد اشتراک می توانند از تخفیف های ویژه ای بهره ببرند.

پیشگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی

برای پیشگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی بهتر است هر چند ماه یک بار فیلتر سبد و سوراخ های اسپری را تمیز نمایید. این عمل موجب بهبود عملکرد کلی و کمک به تعمیر ماشین ظرفشویی می کند. این اقدام ساده می تواند در هزینه های ناشی از تعمیرات صرفه جویی کند.

هر دو سال یک بار  بهتر است نسبت به تمیز کردن و میکروب زدایی ماشین ظرفشویی اقدام کنید زیرا این کار با از بین بردن گریس های مضر به طور مستقیم از مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی ایجاد می شود می کاهد.

به هیچ وجه از مواد شوینده نامناسب برای ماشین ظرفشویی خود استفاده نکنید. این می تواند باعث ایجاد حباب های فوم بزرگ شود که در نهایت موجب نشتی و آسیب به دستگاه می شود.

خارج ماشین ظرفشویی را با محلول آب و شوینده و محصولات غیر ساینده تمیز نمایید و سپس خشک کنید.

داخل ماشین ظرفشویی را هر سه ماه یک بار برای از بین بردن همه آلودگی ها و کثیفی ها در داخل آن بشویید. بهتر است از شوینده های مخصوص شستن ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آن استفاده نمایید.

نکته: برای ایمنی بیشتر، حتما دستگاه را پیش از تمیز کردن و عملیات نگهداری، از برق بکشید.

پیشگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی

پیشگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر پروانه شستشوی ماشین ظرفشویی

پروانه شستشو یک تیغه پلاستیکی کوچک می باشد که آب را از طریق بازوهای شستشوانتقال می دهد. چنانچه پروانه بشکند یا بعضی از باله هایش را از دست دهد، امکان دارد برای فرستادن آب فشار كافی از طریق بازوهای شستشو را نداشته باشد. در بیشتر مدل ها، شما می توانید پروانه شستشو را جدا از پمپ و مونتاژ موتور جایگزین نمایید. برای تعین این که آیا پروانه دستاه شما قابل تعویض است یا نه، شماره مدل خود را جستجو نمایید  در غیر این صورت بایستی کل پمپ و موتور مونتاز را تعویض کنید.

تماس با ما

با توجه به مواردگفته شده در این مقاله با کمی بررسی و دقت می توانید مشکل دستگاه خود را متوجه شوید و در هنگام بروز هرگونه مشکل می توانید ابتدا اقدامات مورد نیاز و ضروری را انجام دهید و در صورت رفع نشدن مشکل، با تماس با مجموعه هدایتی اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی خود نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =