پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری در بازار

یکی از بهترین جایگزین های موتورخانه های مرکزی پکیج ها می باشند که در انواع زمینی، دیواری و چگالشی تولید می شوند. در این بین، پکیج های دیواری از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند چرا که جای کمتری را اشغال می کنند. در این بخش پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری در بازار را به شما معرفی می کنیم.

پکیج یا موتورخانه مرکزی؟

اصولا موتورخانه ها فضای زیادی را اشغال می کنند و باید یک واحد در حد زیرزمین برای نگهداری تاسیسات موتورخانه در نظر گرفت. وظیفه موتورخانه تامین آب گرم مصرفی و رادیاتورهای تمامی واحد های یک ساختمان است. همچنین هزینه گاز مصرفی این نوع ساختمان ها نیز بسیار زیاد است. بنابراین با کوچک ترین مشکلی در موتورخانه تمامی واحدهای ساختمان به مشکل می خورند.

در عوض، پکیج ها جای کمتری را به خود اختصاص می دهند و هر واحد ساختمان می تواند به یک پکیج مستقل مجهز باشد. همچنین، هزینه نگهداری و تعمیر و هم هزینه گاز مصرفی ماهانه به شدت نسبت به موتورخانه کاهش می یابد. از طرفی خانه هایی که دارای پکیج هستند لوله کشی کوتاه تری را دارند.

بنابراین استفاده از پکیج نسبت به موتورخانه بهتر، کم هزینه تر، به صرفه تر و راحت تر می باشد.

چرا باید پکیج های دیواری فن دار خریداری کنیم؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا باید پکیج های دیواری فن دار خریداری کنیم. تمامی پکیج ها دارای مشعل هستند تا بتوانند روشن شوند و آب گرم تولید کنند. خوبی پکیج ها این است که به محض باز کردن شیر آب گرم، مشعل روشن می شود و آب گرم را در لحظه تولید می کند. در بخش خارجی آنها فن قرار دارد تا ایمنی آن را فراهم کند.

بهترین پکیج های دیواری در بازار

حال با توجه به این اطلاعات پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری در بازار را به شما معرفی می کنیم:

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff با راندمان بالای ۹۰ درصد برای محیط هایی با متراژ ۱۵۰ مترمربع مناسب می باشد. حدودا وزن این پکیج ۳۶ کیلوگرم است و با ابعاد ۴۰۰۳۴۰x720x میلی‌متر تولید می شود. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff با توان ۲۴۰۰۰ در دو ظرفیت ۲۴ و ۲۸ کیلو وات توسط ایران رادیاتور تولید و عرضه می شوند. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff از پرفروش ترین محصولات ایران رادیاتور به شمار می رود. از دیگر ویژگی های این پکیج می توان به فن، دو مبدله، سیستم ضد نوسان، سیستم ایمنی کنترل دیجیتال، بای پس و غیره اشاره کرد.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

یکی دیگر از پکیج های دیواری ایران رادیاتور پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF می باشد که دارای راندمان بالای ۹۰ درصد است. این پکیج جزء سری L ایران رادیاتور است که در سه ظرفیت ۲۴، ۲۸، و ۳۶ کیلو وات تولید می گردد. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF با ابعاد x350x450736 میلی‌متر و وزن ۳۷ کیلوگرم تولید و عرضه می شوند. از دیگر ویژگی های این پکیج می توان به فن، دو مبدله، سیستم ضد نوسان، سیستم ایمنی کنترل دیجیتال، بای پس و غیره اشاره کرد. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF برای محیط هایی با متراژ ۱۵۰ متر مربع مناسب است.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین مدل های پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF می باشد که با ابعاد۴۰۰x340x720  میلی‌متر و وزن ۲۹ کیلوگرم تولید می شوند. پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF برای محیط ها و خانه های کوچکتر با ابعاد ۱۰۰ مترمربع مناسب می باشد. این پکیج همانند پکیج های دیگر یستم دیجیتالی مانند عیب یابی ندارد اما دو مبدله و فن دار است.

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

شما می توانید از فروشگاه تاسیسات هدایتی انواع پکیج های دیواری ایران رادیاتور را خریداری فرمایید و از خدمات نصب و راه اندازی و سرویس پکیج تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در کرج بهره مند شوید.

پکیج دیواری بوتان مدل Perla Pro 32Rsi

یکی از پرفروش ترین مدل های پکیج دیواری بوتان Perla Pro 32Rsi می باشد که با تغییراتی که در تولید فن آوری این پکیج مورد استفاده قرار گرفت نامش به پرلا پرو تغییر یافت. این پکیج دو مبدله دارای راندمان ۹۲.۹ درصد است که برای محیط هایی با متراژ ۲۳۰ تا ۳۰۰ متر مربع مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج Perla Pro 32Rsi به تکنولوژی هایی اعم از  آیونایز، ایمنی تخلیه گاز co، عیب یابی، ضد یخ زدگی، ضد گریپاژ پمپ، کنترل عملکرد و غیره مجهز می باشد.

از مدل های دیگر پرلا پرو می توان به Perla Pro 28Rsi و Perla Pro 24Rsi اشاره کرد که همگی ویژگی های گفته شده را دارند. تفاوت آنها فقط در متراژ محیطی که می خواهید از آنها استفاده کنید می باشد. پکیج بوتان Perla Pro 28Rsi برای متراژ ۱۵۰ تا ۲۳۰ مترمربع و پکیج دیواری بوتان Perla Pro 24Rsi برای متراژهایی تا ۱۵۰ مترمربع مناسب می باشد.

پکیج دیواری بوتان مدل Perla Pro 32Rsi

پکیج دیواری بوتان مدل Perla Pro 32Rsi

پکیج دیواری بوتان Parma 24Rsi

پکیج بوتان Parma 24Rsi نیز یکی از جدیدترین و بهترین مدل های پکیج بوتان به شمار می رود که ۴ قطعه اصلی آن از اروپا وارد می شود. فن، برد و شیر گاز از ایتالیا و پمپ و هیدرولیک از دانمارک برای تولید این محصول استفاده می شوند. راندمان پکیج بوتان Parma 24Rsi حدود ۹۳٪ می باشد که برای محیط هایی با متراژ ۱۵۰ متر مربع مناسب است. این پکیج از نوع دو مبدله محسوب می شود که تکنولوژی هایی اعم از  آیونایز، ایمنی تخلیه گاز co، عیب یابی، ضد یخ زدگی، ضد گریپاژ پمپ، کنترل عملکرد و غیره در آن تعبیه شده است.

یکی دیگر از مدل هایی که همین ویژگی ها را دارد Parma 22Rsi می باشد.

پکیج دیواری بوتان Parma 24Rsi

پکیج دیواری بوتان Parma 24Rsi

پکیج دیواری بوتان Pavia 24Rsi

جدیدترین پکیج بوتان در بازار مدل Pavia 24Rsi نام دارد که انتخاب خوبی برای خانواده ها می باشد. این پکیج دارای دو مبدل حرارتی است که میزان رسوبگیری را به حداقل می رساند. بر روی پکیج یک نمایشگر دیجیتال تعبیه شده تا در صورت بروز ارورها بتوانید آنها را مشاهده کنید.

 علاوه بر این، پکیج دو مبدله بوتان Pavia 24Rsi دارای سیستم ضد یخ زدگی، بای پس خودکار، احتراق آهسته قابل تنظیم، ضد نوسان دمای آب گرم، ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه، جرقه زن خودکار و غیره می باشد. راندمان این پیکج بیش از ۹۲.۸ است. از پکیج دیواری بوتان Pavia 24Rsi در محیط هایی با متراژ ۱۵۰ تا ۲۳۰ مترمربع استفاده می گردد.

شما برای خرید جدیدترین پکیج بوتان Pavia24Rsi می توانید با شماره های تاسیسات هدایتی تماس حاصل فرمایید.

پکیج دیواری بوتان Pavia 24Rsi

پکیج دیواری بوتان Pavia 24Rsi

پکیج دیواری بوتان Bita 26 Sealed

یکی از اقتصادی ترین مدل های پکیج بوتان Bita 26 Sealed می باشد که دارای راندمان ۹۰ درصد است. این پکیج دارای مدل های پکیج بوتان Bita 24 Sealed و Bita 22 Sealed می باشد. پکیج دیواری بوتان Bita 26 Sealed برای محیط هایی با متراژ ۱۵۰ تا ۲۳۰ مترمربع و دو مدل دیگر برای محیط هایی با متراژ تا ۱۵۰ مترمربع مناسب است.

شما می توانید از فروشگاه تاسیسات هدایتی انواع پکیج های دیواری بوتان را خریداری فرمایید و از خدمات نصب و راه اندازی و سرویس پکیج تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی بوتان در کرج بهره مند شوید.

پکیج دیواری بوتان Bita 26 Sealed

پکیج دیواری بوتان Bita 26 Sealed

پکیج دیواری لورچ مدل هیرو ۲۴۰۰۰

پکیج دیواری لورچ مدل هیرو ۲۴۰۰۰ دارای دو مبدل و فن می باشد که با راندمان ۹۳ درصد تولید می گردد. از این پکیج برای محیط هایی با متراژ ۱۵۰ متر مربع استفاده می شود. پکیج دیواری لورچ مدل هیرو ۲۴۰۰۰ به سیستم یمنی کنترل فشار آب، عیب یاب الکترونیکی، ضد یخ زدگی، بای پس و غیره مجهز می باشد. ابعاد این پکیج دیواری لورچ ۴۵۶×۶۹۰×۲۴۰ میلی‌متر و دارای وزن ۲۷ کیلو گرم است.

پکیج دیواری لورچ مدل هیرو 24000

پکیج دیواری لورچ مدل هیرو ۲۴۰۰۰

پکیج دیواری لورچ مدل هرما ۲۴۰۰۰

پکیج دیواری لورچ مدل هرما ۲۴۰۰۰ دارای دو مبدل و فن می باشد که با راندمان ۹۳.۵ درصد تولید می گردد. از این پکیج برای محیط هایی با متراژ ۱۳۵ متر مربع استفاده می شود. پکیج دیواری لورچ مدل هرما ۲۴۰۰۰ به سیستم یمنی کنترل فشار آب، عیب یاب الکترونیکی، ضد یخ زدگی، بای پس و غیره مجهز می باشد. ابعاد این پکیج دیواری لورچ ۴۵۶×۶۹۰×۲۴۰ میلی‌متر و دارای وزن ۲۷ کیلو گرم است.

پکیج دیواری لورچ مدل هرما 24000

پکیج دیواری لورچ مدل هرما ۲۴۰۰۰

پکیج دیواری لورچ مدل آدنا ۲۴۰۰۰

پکیج دیواری لورچ مدل آدنا ۲۴۰۰۰ یکی از پکیج های موفق بازار ایران است. این پکیج مجهز به فن قدرتمند مکش هوای تازه و سیستم تهویه قوی برای انتقال هوای احتراق با امکان سوئیچ هشدار انسداد است. این پکیج با طراحی عالی و استفاده از قطعات درجه یک نیاز هر خانواده ایرانی را به یک پکیج مطمئن و کارآمد بر طرف می سازد. پکیج دیواری لورچ مدل آدنا ۲۴۰۰۰ که یک پکیج دیواری محسوب می شود از گاز شهری استفاده می کند و فن خروجی و تخلیه دود حاصل از احتراق دارد. این پکیج از ۲ مبدل استفاده می کند تا آبگرم و گرمایش را تامین کند. به این پکیج های دو مبدل مونو ترمیک نیز می گویند. این پکیج برای محیط هایی با متراژ تا ۱۵۰ متر مربع مناسب است.

پکیج دیواری لورچ مدل آدنا 24000

پکیج دیواری لورچ مدل آدنا ۲۴۰۰۰

شما می توانید از فروشگاه تاسیسات هدایتی انواع پکیج های دیواری لورچ را خریداری فرمایید و از خدمات نصب و راه اندازی و سرویس پکیج تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی لورچ در کرج بهره مند شوید.

این پکیج های دیواری پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری در بازار هستند که شما می توانید همه ی این مدل ها و حتی مدل های دیگر را از تاسیسات هدایتی خریداری فرمایید.

Click to rate this post!
[Total: ۴ Average: ۵]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =

ورود به فروشگاه