3 فاکتور مهم در هنگام خرید پکیج دیواری

چه عواملی در خرید پکیج جدید تأثیر می گذارد؟ محل قرار گرفتن آن در خانه شما، فن آوری و نوع سوختی که شما انتخاب می کنید و همچنین نوع پکیجی که انتخاب می کنید. تمامی این موارد در تصمیم گیری شما تأثیر می گذارد. با انتخاب گزینه های مختلف، گرفتن یک پکیج مناسب برای خانه شما ممکن است یک کار گیج کننده باشد. توجه به نیازهای خانوار شما بسیار مهم است، مانند ظرفیت گرمایش به منظور اطمینان از یک محیط راحت برای زندگی روزمره، تا بتوانید هزینه های پکیج جدید خود را کاهش دهید. با این کار، شما می توانید بهترین پکیج را انتخاب کنید که کاملاً  نیازهایتان را برآورده می سازد. مشورت با متخصصان فروش و نصب قبل از خرید پکیج بسیار مهم است.

آیا می خواهید برای خانه خود پکیج بخرید؟ می توانید به صفحه خرید پکیج در کرج مراجعه کنید.

پکیج دیواری

پکیج دیواری

درباره پکیج ها چه خواهید آموخت؟
  • انواع پکیج
  • پکیج های چگالشی و عیر چگالشی
  • پکیج هایی با کنترل اتوماتیک یا دستی
  • بهترین نمایندگی فروش پکیج در کرج

انواع پکیج

اکثر پکیج های مدرن که برای خانه ها ساخته شده اند، طوری طراحی شده اند که بر روی دیوارها نصب شوند. استثنائاهایی در مورد پکیج ها که دارای مخازن فشار قوی با حجم بالا هستند و همچنین برای پکیج هایی با توان الکتریکی بالا (بیش از 30 کیلو وات) وجود دارد، اگرچه پکیج ها کم قدرتتر همچنین می توانند در روی زمین به صورت ایستاده طراحی شوند.

  • پکیج دیواری
  • پکیج زمینی
  • پکیج زمینی ایستاده

پکیج دیواری

از مزایای این پکیج ها قیمت مناسب و اندازه کوچک آنها است. حتی با این که کوچک به نظر می رسند و در یک کابینت جا می گیرند یک سیستم کاملا کاربردی گرمایش هستند که مجهز به مخزن انبساط ، شیر ایمنی و پمپ گردش آب است. بنابراین، یک پکیج دیواری کاملاً مناسب خانه یا آپارتمانی کوچک است که در آن فضای بزرگ یا نیاز به نصب تجهیزات بزرگتر وجود ندارد.

پکیج زمینی

این نوع پکیج بیشتر در خانه ها و ساختمان های بزرگ با متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج زمینی دارای یک مخزن آب گرم است تا در صورت قطعی برق همچنان از سیستم گرمایشی بتوانید استفاده کنید. اما توان آن (ظرفیت حرارتی ۲۸ الی ۱۵۰ کیلو وات) بسیار بالا است به همین سبب برای فضاهای کوچک مناسب نیست. از معایب آن این است که سر و صدای زیادی دارد از این رو اکثرا در زیرزمین ها نصب می شوند.

پکیج زمینی ایستاده

به طور معمول، پکیج زمینی ایستاده نسخه پیشرفته تری از پکیج دیواری است. پکیج زمینی ایستاده اغلب ظرفیت گرمایش بالاتر و در نتیجه مصرف برق بیشتری دارد. اگر ظرفیت پکیج از حد مجاز بیش از 100 لیتر باشد، پس اندازه و وزن آن باعث نمی شود که روی دیوار بتواند نصب گردد. برتری آن نسبت به پکیج دیواری منوط به توانایی آن در تهیه مقادیر زیادی آب گرم از آنجایی است که دارای هیتر آب یکپارچه با ظرفیت بالا است. پکیج زمینی ایستاده معمولاً به یخچال شباهت دارد و از آنجا که شکل و اندازه آن به هم شبیه هستند، بنابراین می توان آن را به راحتی در کمد، کابینت یا کارگاه نصب کرد. چنین سیستمی مانند این باعث می شود دکوراسیون اتاق شما خراب نشود، در حالی که بیشتر لوله ها و اتصالات در زیر پنهان شده اند.

پکیج هایی با کنترل اتوماتیک یا دستی

پکیج هایی با کنترل اتوماتیک یا دستی

پکیج های چگالشی و عیر چگالشی

تفاوت بین پکیج های چگالشی و عیر چگالشی بسیار مهم است. با سوختن سوخت، پکیج های معمولی نمی توانند کاملاً از ظرفیت انرژی سوخت فسیلی مانند گاز استفاده کنند. مقدار قابل توجهی از گرما، به همراه بخار آب از دودکش به بالا و هدر می رود. برای استفاده از گرمای نهان پکیج، می بایست فرآیند تراکم بخار آب را با خنک کردن گازهای خروجی آغاز کرد. فقط پکیج های چگالشی قادر به دستیابی به سطح مورد نیاز برای چگالشی هستند که منجر به ایجاد ظرفیت گرمایش اضافی می شوند. در نتیجه، میزان راندمان پکیج حدود 10 تا 11٪ بیشتر است. در نتیجه، پکیج های چگالشی برای تولید همان میزان گرما، مصرف سوخت کمتری می کنند و به همین دلیل، گرمایش خانه شما بطور قابل توجهی ارزان تر خواهد شد. اگر پکیج جدیدتری دارید، به احتمال زیاد از نوع چگالشی شود.

پکیج هایی با کنترل اتوماتیک یا دستی

پکیج دیواری گازی نیاز به نگهداری کمی دارند. پس از نصب و  اتصالات مورد نیاز، همه ی انواع پکیج ها می توانند بدون درگیری مستقیم انسان کار کنند.

نمایندگی فروش پکیج در کرج

نمایندگی فروش پکیج در کرج

بهترین نمایندگی فروش پکیج در کرج

اگر تصمیم به خرید پکیج گرفتید، اما مطمئن نیستید که یک پکیج زمینی ایستاده یا دیواری را انتخاب کنید، ما آماده هستیم تا به شما کمک کنیم. یک پکیج گزینه مناسبی برای سیستم های گرمایشی جایگزین است و می تواند یک راه حل مقرون به صرفه و اقتصادی برای خانه شما باشد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 20 =