تعمیر کولر گازی در کرج

نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج و سراسر استان البرز با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در کرج

تاسیسات هدایتی در زمینه نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج ، مجرب ترین کادر در استان البرز را بکار گرفته و با آموزش حرفه ای انجام تمامی خدمات مربوط به کولر گازی واسپیلت اعم از نصب، سرویس، لوله کشی، تعمیر و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی های اسپیلت در تمامی برند های موجود در بازار، آماده خدمت رسانی در این خصوص به شهروندان محترم کرجی است.

در صورتی که هر ایرادی در کولر گازی شما بوجود آمده باشد، می توانید با یک تماس نزدیک ترین سرویس کار برای برند مربوطه خودتان را به محل فراخوانید تا در سریع ترین زمان، کار تعمیر، نصب یا سرویس کولر گازی شما در محلتان انجام شود.

برند های اصلی که جهت تعمیر و سرویس تحت پوشش تاسیسات هدایتی است، شامل:

کولر گازی های سامسونگ، جنرال، ال جی، توشیبا، مدیا و … است. در این زمینه تعمیرات مربوط به کمپرسور، برد اصلی، موتور فن کولر گازی به عنوان پر درخواست ترین ها به انجام می رسد.

تعمیر کولر گازی در کرج

اهمیت کولر گازی

امروزه به طور تقریبی استفاده از کولرهای آبی و دستگاه هایی از این قبیل منسوخ شده. در نتیجه درخواست شما عزیزان برای داشتن کولر گازی  و نصب کولر گازی روز به روز بیشتر می شود. مدل هایی از این سیستم هم نیاز ما را نسبت به گرما و هم سرما بر طرف می کند. همانطور که می دانید با گذشت زمان گرمای فصل تابستان هر ساله بیشتر می شود. کولرهای گازی سرمای خیلی بیشتری را به شما ارائه می دهند. شما عزیزان حتما تفاوت های بین کولر های آبی و گازی را مشاهده کردید و به این نتیجه رسیده اید که داشتن کولرگازی بر ای شما فوایدی بسیاری را دارد. لازم به ذکر می باشد که نصب و تعمیر کولر گازی در مناطق جنوبی کشور مانند: اهواز، دزفول، بندرعباس و …. از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. یکی از سوالاتی که زمان تماس  و مراجعه به سرویسکار و یا تعمیرکار برای همه ی ما سوال می شود، هزینه تعمیر و یا سرویس کولرگازی است. با تعمیر کولرگازی در کرج هدایتی همراه باشید.

سرویس کولر گازی در کرج

همانطور که می دانید کولر گازی هم مانند وسایل دیگری که در منزل از آن ها استفاده می کنیم از اهمیت بالای برخوردار است. کولر گازی مانند وسایل دیگر منزل ممکن است خراب شود. به دلیل اهمیت این وسیله سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج بسیار اهمیت دارد. تعمیر کولر گازی را باید در اولویت قرار داد  چرا که خرابی آن شما را دچار مشکل می کند. اگر می خواهید کولر گازی مورد استفاده ی شما دارای عمری طولانی باشد باید به تعمیر کولر گازی خود اهمیت بدهید. شاید در حال حاضر به دنبال لیست ارورهای کولر گازی اسپلیت برای رفع مشکلات کولرگازی خود هستید. قبل از اعزام تعمیرکار متخصص می توانید با مطالعه لیست ارورهای کولرگازی و تقریبا متوجه ایراد کولر گازی خود بشوید. بهترین خدمات تعمیر کولرگازی در کرج توسط تاسیسات هدایتی انجام می شود.

سرویس کولر گازی شامل رفع ایرادات احتمالی اسپلیت و کولر، شارژ گاز، رفع مشکلات مربوط به خروجی آب، رفع مشکلات برقی کولر گازی و… می باشد. همچنین تمامی سرویس برای انواع کولرهای گازی از جمله پنجره ای، اسپلیت، اینورتور، ایستاده و دو تکه انجام می شود.

دوست دارید هیچ زمان کار به تعمیر کولرگازی نرسد؟

اگر برای شما حائز اهمیت است که از کولرگازی به خوبی استفاده کنید و طول عمر زیادی برای شما داشته باشد،بهتر است به سرویس دوره ای کولرگازی بسیار اهمیت بدهید. شاید در حال حاضر برای شما ایم مسئله بسیار مهم نباشد. اما برای کسانی که به دلیل عدم توجه به سرویس به موقع خسارات مالی را متحمل شده اند قابل درک است. برای درک بهتر یکی از مشکلات رایجی که برای مراجعه کنندگان پیش می آید رو بازگو می کنیم. خیلی ها با تعمیرکاران متخصص تماس می گیرند و از باد گرم کولرگازی شکایت می کنند. در بیشتر موارد بعد از بررسی متوجه نیم سوز شدن و یا سوخته شدن قطعات اصلی می شویم. چرا؟ به دلیل اهمیت ندادن به سرویس دوره ای کولرگازی و وجود گرد و خاک بسیار زیاد در قطعاتی مانند: کمپرسور به همین سادگی موجب آسیب های شدیدی به قطعات موتور کولرگازی می شود. ما پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی در کرج استفاده کنید.

در نهایت با یک تمیز کردن ساده، سرویس دوره ای کولرگازی و بررسی ساده می توان جلودار پیدایش چنین مشکلاتی شد.

امروزه در خیلی از منازل کولر گازی جزء وسایل سرمایشی و گرمایشی می باشد. اما متاسفانه تعدادی کمی از این افراد به تعمیر به موقع کولرگازی خود اهمیت می دهند. این عدم اهمیت در بیشتر مواقع موجب خرابی قطعی این وسیله می شود. برای تعمیر کولرگازی خود باید به فرد متخصص مراجعه کنید. جایگزینی قطعات اصلی توسط یک شخص حرفه ای در زمینه ی کولر گازی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اگر شما عزیزان به این نکته توجه نفرمایید علاوه بر اینکه تعمیر کولرگازی برای شما کاهش هزینه را به همراه ندارد موجب پایین آمدن کارایی وسیله ی شما می باشد.

کولر گازی اسپلیت از جانب تولید کنندگان آن به دو دسته تقسیم بندی می شود. یک بخش آن در داخل منزل نصب و راه اندازی می شود و بخش دیگر آن که در واقع کمپرسور یا موتور کولر است که خارج از منزل در پشت بام یا بالکن نصب می شود. این کار باعث می شود صدای آن باعث بهم خوردن آسایش شما نشود. ناگفته نماند که این کولر همانند کولرهای پنجره ای فضای زیادی به خود اختصاص می دهد. خدمات تعمیرات کولرگازی در کرج توسط تاسیسات هدایتی با قرار دادن بهترین کارشناسان و تعمیرکاران در اختیار شما می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفه ای نسبت به تعمیر کولر گازی اسپلیت شما اقدام کند.

تعمیر کولر گازی اسپیلت در کرج

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیرات کولر گازی پرتابل

این نوع کولر گازی برخلاف کولرهای اسپلیت در هیچ کدام از برند ها دارای بخش بیرونی نیست. ولی به دلیل این که موتور آن در داخل خود دستگاه قرار دارد صدای بیشتری نسبت به کولرهای دیگر دارد . کولرهای پرتابل قابلیت حمل قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی دارند و گرم ترین فضاها را به راحتی و سریع ترین زمان خنک می کند.

این نوع کولر گازی مثل سایر مثل کولر گازی اسپلیت نیست و در هیچ کدام از برند های این طرح دارای بخش بیرونی نمی باشد ولی دارای صدای زیادتری نسبت به سایر طرح ها دارد دلیل آن هم این است که موتور آن در داخل دستگاه قرار گرفته است. اگر دارای کولر گازی پرتابل و یا قابل حمل هستید می بایست آگاه باشید که قدرت خیلی زیادی دارند و گرم ترین محیط ها را به سادگی خنک می کنند. در صورتی که شما نیاز به تعمیر کولر گازی داشته باشید می توانید با تاسیسات هدایتی تماس بگیرید. چرا تعمیرات کولرگازی پرتابل؟ کولرگازی های پرتابل برای خنک کردن فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت بالایی هم دارد. اما همانطور که می دانید کولرگازی پرتابل دارای موتور و کمپرسور در بخش داخلی کولرگازی می باشد که این امر موجب ایجاد صدا در فضای بسته می باشد. در نتیجه اگر به موقع سرویس نشود این سر و صدا بیشتر شده و فیلتر کثیف آن به قطعات صدمه می زند و همین امر هم موجب مراجعه ما به تعمیرکار برای تعمیر کولرگازی در کرج می باشد.

هزینه تعمیر کولر گازی در تاسیسات هدایتی

هزینه تعمیر کولرگازی اسپلیت در کرج به خیلی از موارد بستگی دارد. اما مهم ترین موردی که تعیین کننده ی هزینه تعمیر کولرگازی می باشد نوع خرابی آن می باشد. باید توسط کارشناسان برآورد هزینه شود. تعمیرات کولرگازی دارای مراحل مختلفی می باشد. در بعضی از مواقع پیش می آید که متخصص حین تعمیر کولر گازی به خرابی قطعه ای بر می خورد که فکرش را هم نمی کرد. اگر تعمیر کار شما متخصص نباشد و متوجه این موضوع نشود ممکن است خسارات زیادی به دستگاه شما وارد کند. به طور مثال: شما قصد دارید کولرگازی خود را سرویس کنید و فیلترهای کولر خود را تعویض کنید. اما متخصص متوجه خرابی کندانسر آن می شود و این امر موجب نیم سوز شدن موتور کولرگازی شما شده. اگر شما با تعمیر کار حرفه ای در ارتباط نباشید متوجه این اشکال بزرگ نمی شوید و این قضیه خسارت زیادی را برای شما به همراه دارد. در نظر داشته باشید هزینه تعمیر کولر گازی نسبت به زمان متغیر می باشد. چرا که قیمت قطعات کولرگازی مدام در حال تغییر می باشد. برای اطلاعات بیشتر از قیمت ها شما می توانید با تاسیسات هدایتی تماس گرفته و مطلع شوید. شما با تماس به متخصصین ما و دادن یکسری از گزارشات کلی می توانید به روند تعمیر کولرگازی سرعت ببخشید. زمانی که گزارشی کلی از خرابی وسیله خود می دهید متخصصان ما به طور تقریبی متوجه اشکالات کولر گازی شما شده و در زمان مراجعه قطعات مورد نیاز خود را به همراه خود آورده. این امر موجب سرعت بخشیدن به روند تعمیر کولرگازی شما شده. با تاسیسات هدایتی بهترین خدمات تعمیر کولرگازی را تجربه کنید.

هزینه سرویس کولرگازی در کرج

معمولا هزینه چه تعمیر و چه سرویس کولرگازی در کرج نسبت به تهران ارزان تر است. همانطور که می دانید یکی از کارهای واجبی که قبل از شروع فصل گرما و یا حتی بعد از اتمام این فصل باید انجام دهید سرویس کولرگازی می باشد. کولرگازی زمانی سرویس نشود بوی نا مطبوعی را پخش می کند. این بوی نامطبوع و گرد و خاک هایی که مدت زمان زیادی در محفظه ی کولر وجود دارند ایجاد آلرژی و بیماری می کند. حال با همه ی این موارد دنبال قیمت و هزینه سرویس کولرگازی هستید. پس اول پاسخ بدهید که کدام یک از خدمات سرویس کولرگازی در کرج را مد نظر دارید؟

 • نصب پایه زمینی و یا پایه ی دیواری یونیت خارجی
 • داکت کشی به صورت متری
 • راهاندازی پنل کولرگازی مانند: کندانسر
 • برطرف کردن نشتی گاز یا وکیوم کردن
 • شارژ گاز کولرگازی
 • تعویض فیلترها
 • برطرف کردن لرزش یونیت های داخلی و خارجی
 • در صورت لزوم تعویض قطعه
 • پاکسازی کولر و سرویس اولیه
 • بررسی کامل قطعات
 • شارژ روغن کمپرسور
 • تخلیه آب
 • سرویس کامل و دوره ای کولرگازی

و یا هر خدمات دیگر که باید مشخص شود شما از کدام خدمات باید بهره ببرید. شاید خیلی از تعمیرکاران برای تعمیرات و سرویس کولرگازی مسیر راه تا محل مورد نظر هم به عنوان ایاب و ذهاب مبلغی را دریافت کنند. اما یک مجموعه تخصصی مانند تاسیسات هدایتی فارغ از در نظر گرفتن مسیر سعی بر این دارد با کم ترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. در نهایت قیمت یک سرویس معمولی و روال کولرگازی طبق تعرفه مشخص می باشد. اما برای موارد دیگر برآورد هزینه نیاز به بررسی دارد.

هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی اسپلیت در کرج

اگر کولرگازی اسپلیت شما با مشکلی مواجه شده به این نکات توجه کنید تا در صورت لزوم به دنبال  تعمیر کولرگازی اسپیلت در کرج بپردازید. اگر کولرگازی شما بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر کرده باید کولرگازی جدید بخرید. اگر چندین بار آن را تعمیر و سرویس کردید ولی همچنان مشکلات باقی مانده حتما یک کولرگازی جدید خریداری کنید. اگر مصرف برق شما به خاطر استفاده از کولرگازی بالا رفته است، کولرگازی با تکنولوژی اینورتر بخرید. اگر هزینه تعمیرات کولر را ضربدر تعداد سال های عمر آن کردید و عدد بدست آمده بیشتر از پنج هزار بود بهتر است که کولرگازی خود را تعویض کنید. با این کار، هزینه های سرویس و تعمیر و قبض برق را کاهش می دهید. با خدمات کولرگازی هدایتی همراه باشید.

اگر با هر یک از مشکلات زیر رو به رو شدید باید با یک نمایندگی مجاز تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار یا تعمیرکار کنید:

 • هوای کولرگازی خنک نیست
 • خاموش شدن ناگهانی
 • نشت آب کولر گازی از داخل، از بیرون و در هنگام خاموش بودن
 • خاموش نشدن کولر گازی
 • کار نکردن فن داخلی یا خارجی کولر گازی
 • خراب بودن ریموت کنترل
 • صدا دادن دستگاه
 • لرزش داشتن دستگاه
 • پریدن فیوز هنگام روشن کردن
 • یخ زدن لوله مویی و ورودی اواپراتور
 • کار نکردن کمپرسور
 • برق داشتن بدنه کولرگازی
 • و غیره

شما می توانید برای حل مشکلات کولرگازی خود یا سرویس و تعمیر کولرگازی در کرج با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت یکی از تعمیرکاران مجرب و متعهد خود را به منطقه مورد نظر ارسال کند.

هزینه تعمیرکولر گازی اسپلیت در کرج

هزینه تعمیر کولر گازی اسپلیت بستگی به موارد زیر دارد:

 • کولر گازی اسپلیت شما نیاز به تعمیر جزیی دارد و یا تعمیر اساسی؟
 • برای تعمیر کولر گازی آیا نیاز به تعویض و خرید قطعه ای دارد؟
 • مدل کولر گازی اسپلیت
 • در واقع هزینه تعمیر کولر گازی اسپلیت کاملا به میزان تعمیر بستگی دارد
 • بستگی به این دارد که به مرکز تخصصی برای تعمیر مراجعه می کنید و یا به یک شخص.
 • آیا مرکز تخصصی تعمیر و سرویس کولر گازی برای دریافت هزینه دارای تعرفه خاصی می باشد؟

چرا ما؟

چرا برای تعمیر کولر گازی تاسیسات هدایتی را انتخاب می کنید؟

تاسیسات هدایتی دارای مدرک معتبر و مجوز و رتبه یک تعمیرات کولر می باشد. همچنین با داشتن تعمیرکاران و سرویس کاران مجرب و با تجربه توانسته با درصد بالایی رضایت مشتریان خود را جلب کند.

خدمات پس از فروش کولرگازی

خدمات پس از فروش کولرگازی

ویژگی های تعمیرات شرکت تاسیسات هدایتی

 • دارای متخصصین مجرب و کاربلد در زمینه تعمیرات کولر و اسپلیت
 • آماده ارائه خدمات در هفت روز هفته به مشتریان عزیز
 • سابقه ده ساله در تعمیر کولر گازی
 • استفاده از قطعه های کولر گازی اورجینال و نو با قیمت ارزان و مناسب نسبت به بازار
 • تاسیسات هدایتی در سراسر کرج آماده خدمت رسانی به شما شهروندان کرجی است.
 • کلیه خدمات کولرگازی در تاسیسات هدایتی با ضمانتنامه رسمی و قطعات اورجینال صورت می گیرد.
 • بعد از تماس از مشاوره بهره مند می شوید تا در صورت لزوم تعمیرکار اعزام گردد.
 • حضور سریع در محل
 • تجربه و سرعت بالا در تعمیر انواع کولرگازی
 • قیمت گذاری بر اساس تعرفه

ارائه کلیه خدمات برای کلیه برندهای داخل ایران حتی برندهایی که شاید مردم کمتر از آن ها استفاده می کنند نیز در مجموعه تاسیسات هدایتی انجام می شود. این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه های خدمات دهی لوازم خانگی و کولرهای گازی اسپلیت در تهران می باشد.این خدمات عبارتند از:

 • تعمیرات برد و کندانسور کولر گازی و اسپیلت
 • نصب و جابجایی کولر گازی
 • شارژ کردن گاز کولر
 • تعمیرات داکت اسپیلت
 • تعمیرات پنل داخلی و خارجی
 • لوله کشی کولرهای اسپیلت و گازی
 • تعمیر کمپرسور کولر گازی
 • شستشوی کولر گازی
 • سرویس کولر گازی

تعمیر و تعویض رطوبت گیر یا خشک کن کولرهای گازی و خدمات دیگر برای تمامی برندها در مجموعه تاسیسات هدایتی انجام می شود.

ویژگی های تعمیرات شرکت تاسیسات هدایتی

ویژگی های تعمیرات شرکت تاسیسات هدایتی

تاسیسات هدایتی با داشتن تجربه و نیروهای مجرب می تواند به تمامی شهروندان کرجی در تعمیر و سرویس کولرگازی کمک کند و خدماتی همچون تعمیر برد، نصب کولرگازی، شارژ گاز، تعمیر پنل داخلی و خارجی، تعمیر کمپرسور، شستشوی دستگاه، سرویس دستگاه و غیره را انجام می دهد.

 • تعمیرات کولر گازی سامسونگ در کرج
 • تعمیرکار کولر گازی جنرال در کرج
 • تعمیرگاه کولر گازی ال جی در کرج
 • عیب یابی کولر گازی توشیبا در کرج
 • سرویس انواع کولر گازی مدیا در کرج
 • تعمیرکننده کولرگازی اسپیلت بوش در کرج
 • سرویسکار کولر گازی آرچلیک در کرج
 • خدمات تعمیراتی کولر گازی اسپیلت پاناسونیک در کرج
 • تعمیرات کولر گازی هیتاچی در کرج
 • و غیره

بیشترین مشکلات کولر های گازی در زمستان  ممکن است با آن روبرو و نیاز به تعمیر کولر گازی داشته باشید عبارتند از:

کولر گازی اسپلیت در حالت گرمایش عمل نمیکند :

این مشکل ممکن است به علت کار نکردن شیر برقی  و عدم تغییر مسیر گاز در سیکل ایجاد شود ، همچینین کمبود گاز میتواند دلیل ایجاد این مسئله باشد.

گرمای کولر گازی کم می باشد :

این مشکل میتواند در طول روزهای سرد زمستان به وجود بیاید که دلیل آن یخ زدگی کندانستر و عدم چرخش گاز باشد ، همچینین میتواند به علت عدم سرویس کولر گازی نمایان شود.

کد ارور بر روی صفحه  نشان داده میشود و کولر گازی کار نمیکند :

در این صورت شما باید به دفترچه راهنمای کولر گازی مراجعه کنید اما عمدتا  این کد ارور ها مربوط به سنسور های کولر گازی می باشند ( سنسور دیفراست ، سنسوسر محیطی ، سنسور پایپ و… )

در صورت مواجه با این قبل مشکلات برای تعمیر کولر گازی خود با نمایندگی تعمیرات کولر گازی ما در سراسر تهران و کرج تماس و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما نسبت به تعمیر کولر گازی شما اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

service-ac

service-ac

بیشترین مشکلات کولر های گازی در تابستان ممکن است ایجاد شود و نیاز به تعمیر کولر گازی داشته باشید عبارتند از:

سرمای کولر گازی کم شده است : در صورت روبه رو شدن با این مشکل به احتمال قوی شما از سرویس کولر گازی خود را نادیده گرفته اید.

کولر گازی سرما ندارد : این مشکل میتواند با قسمت های مختلفی ارتباط داشته باشد ، کمپرسور کولر گازی کار نمیکند ، گاز دستگاه کم یا کاملا خالی میباشد ( نشت یابی و شارژ گاز لازم میباشد )

کولر گازی خاموش شده و دیگر روشن نمیشود : این مشکل میتوانند در اثر نوسانات برق و آسیب به برد الکترونیکی کولر گازی شما ایجاد شده باشد ، ممکن است فیوز مینیاتوری دستگاه قطع و یا کابل ارتباطی قطع شده باشد.

کولر گازی موقع کار صدای زیادی تولید میکند : این مشکل اگر  از پنل داخلی باشد مربوط به موتور فن ، پروانه بلیور فن باشد ، اگر از یونیت خارجی باشد میتوانند مربوط به عدم تراز بودن کندانستر باشد ، شکستگی پروانه فن باشد ، میتوانند مربوط به مشکلات مکانیکی کمپرسور باشد

یونیت داخلی آبریزی دارد : این مشکل میتوانند از عدم انجام سرویس کولر گازی به موقع باشد ، امکان گرفتگی شیلنگ درین ( تخلیه ) و یا لوله های تخلیه باشد.

تعمیر و سرویس کولرگازی در کرج

تعمیر و سرویس کولرگازی در کرج

لیست ارور های کولر گازی

کولرگازی شما دچار اشکالاتی شده و یک کد خطا را بر روی نمایشگر نشان می دهد؟ قبل از هر چیزی قصد داریم کاملا به شما عزیزان توضیح بدهم که اصلا کد خطا و یا همان ارور چیست؟ کولرگازی اسپلیت همانند یک ماشین هوشمن طراحی شده. مهندسین برنامه نویس، برنامه ای را برای سیستم کولر گازی تعریف کرده. این برنامه به این صورت می باشد که هر کد خطایی نشان دهنده ی یک مشکل خاص در قطعه ای از کولرگازی می باشد. اگر هر برندی از کولرگازی اسپلیت را خریداری کنید توجه به این نکته داشته باشید که یک دفترچه راهنما به همراه داشته باشد. اغلب داخل دفترچه راهنمای توضیحات لازم برای هر کد خطا در نظر گرفته شده. شاید خیلی از شما که در حال حاضر به دنبال کد خطا می گردید، دفترچه را در دسترس ندارید و یا توضیحات کافی در آن وجود ندارد. به همین علت در نظر داریم قسمتی از توضیحات مربوط به این خطا ها را در دسترس شما عزیزان قرار بدهیم. برای تعمیرات انواع کولر گازی با تاسیسات هدایتی همراه باشید.

کد خطا شامل چند قسمت می باشد؟

کد خطاها به طورکلی به ۲ دسته ی خطا های درونی دستگاه و بیرونی دستگاه دسته بندی می شوند. امکان دارد اشکالاتی در درون سیستم  موتور باشد و یا در موارد زیرین:

 • اشکالاتی در عملکرد ولتاژ
 • اشکالاتی در سوئیچ کنترل دمای کمپرسور
 • قطعی ارتباط یونیت داخلی و خارجی
 • اشکالاتی در مدار تغذیه
 • و موارد دیگر که بحثی تخصصی می باشد

همانطور که در اطلاع هستید برند های بسیاری از کولرگازی در بازار موجود است. هر کدام از این برندها دفترچه ی راهنمای خاص به خود را دارد. شما می توانید با مراجعه به لیست ارور ها عیب کولر گازی خود را متوجه شوید. اما برای برطرف کردن این خطا باید به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

ارور کولرگازی جنرال

اغلب کد خطا در این کولر گازی یا با حروف E و یا F شروع می شود. مانند: E3,E2 ,…

زمانی که نمایشگر کد E2 را نمایش می دهد: وجود اشکالاتی در سنسورهای محیطی، یا مقاومت خود را از دست داده و یا مسائل دیگری که باید زیر نظر تعمیرکار کولرگازی قرار بگیرد.

نمایش E3 بر روی صفحه ی نمایشگر: وجود اشکالی در سنسور پایپ

E4: ایجاد اشکالی در سنسور پایپ اما این بار در یونیت های بیرونی

E5: به طور حتم اشکالاتی در فن ایجاد شده و یا نیم سوز و… شده

E7: نشان دهنده ی مشکل در کابل هایی که رابط بین یونیت داخلی و خارجی می باشد.

برای رفع کلیه خطاهای کولر گازی با ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش کولر گازی در تاسیسات هدایتی

تاسیسات هدایتی خدمات پس از فروش کولرگازی را به شما عزیزان ارائه می دهد . ان خدمات شامل نصب ،راه اندازی و همچنین تعمیرات

کولر گازی را به ما عزیزان ارائه می دهد در این راستا متخصصان و افراد با تجربه ی ما به تمام این خدمات پس از فروش ریدگی میکنند .

نکات بسیار زیادی در زمینه ی خدمات پس ار فروش وجود دارد که باید به ان ها توجه ویژه ای داشته باشیم.متخصصان به علت داشتن دانش و تسلط کامل دراین موارد می توانند بهترین خدمات پس از فروش را به شما عزیزان ارائه دهند .

متخصصان و کارشناسان ما اماده ی ارائه ی کلیه خدمات تعمیر و سرویس کولرگازی در کرج می باشند. جهت ارتباط می توانید به تاسیسات هدایتی مراجعه کنید و یا با شماره ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات کولرگازی

تاسیسات هدایتی با توجه به کارشناسان خبره ای که جذب کرده است تعمیر و سرویس انواع کولر های گازی در برندهای مختلف از جمله سامسونگ، جنرال، ال جی، اوجنرال، میدیا، ایران رادیاتور، گری، میتسوبیشی، شارپ، هایسنس، گرین و سایر برند های داخلی و خارجی است.

یکی از مشکلاتی که برای کولر گازی اسپلیت شما ممکن است پیش بیاید این است که ممکن است باد گرم بزند. تولید هوای خنک در کولر گازی شما با استفاده از یک واکنش شیمیایی خیلی ساده ایجاد می شود. پس اشکال در این مورد نشان می دهد که به احتمال خیلی زیاد مشکلی در این سیستم به وجود آمده است و در نود درصد مواقع ضعف خنک کنندگی به دلیل نشتی گاز کولر گازی می باشد پس سعی کنید در ابتدا این مورد را مورد بررسی قرار دهید و اقدام به رفع آن کنید.

فن بیرونی وظیفه انتقال گرمای منزل شما به بیرون از خانه را به عهده دارد. در صورتی که فن بیرونی به خوبی کار نکند سرما و خنکی نمی تواند جایگزین گرمای منزل شود و این مسئله موجب می شود که کمپرسور بیش از حد گرم شده و در سیکل سرمایش کولر گازی شما مشکل به وجود آمده است. بنابراین تشخیص کارکرد درست کمپرسور به عملکرد فن بیرونی بستگی دارد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است در کولر گازی اسپلیت شما ایجاد شود، به وجود آمدن صدا های غی معمول و آزار دهنده است که ممکن است آسایش و آرامش اهالی منزل را مختل کند. این صدای آزار دهنده امکان دارد از یونیت داخلی که در منزل نصب می شود باشد و یا گاهی ممکن است از پنل خارجی کولر گازی کندانسور که خارج از منزل نصب شده است باشد. این صدا های غیر معمول و غیر آزار می تواند علت های مختلفی داشته باشد,اما بطور کلی و بر حسب مشاهدات مداوم ,این صدا می تواند از بالانس نبودن فن پنل خارجی کولر گازی یا فن یونیت داخلی کولر گازی باشد .و یا اینکه پایه های کمپرسور کولر گازی لق یا شل شده باشد,که نیاز به آچارکشی داشته باشند.

عایق های خازن راه انداز با اتصال کوتاه در کولر گازی ها غالبا فاسد می شوند. برای برطرف کردن این مشکل درپوش کولر گازی را جدا می کنیم و باید به ظاهر کولر گازی دقت کنیم. اگر در روی بدنه خازن ها ظاهری مثل سوختگی یا ترک خوردگی دیده شد خازن معیوب است و باید جهت تعویض آن اقدام کرد.

علاوه بر این اتصال کوتاه می تواند در کمپرسور یا موتور فن نیز اتفاق بیقتد. از این رو سیم های رابط را جدا می کنیم و کولر گازی را دوباره روشن می کنیم. اگر اتصال کوتاه ایجاد نشد کمپرسور دچار اتصال است و یا موتور فن که هر یک را بایستی جداگانه مورد آزمایش قرار دهید تا مشکل دستگاه رفع شود.اگر همچنان با توجه به خارج نمودن فن و کمپرسور اتصالی به وجود بیاید، کل سیم کشی باید تعویض گردد.

ورود به فروشگاه