همراهان همیشگی تاسیسات هدایتی در این بخش به مشروح خدمات مربوط به تعمیر پکیج در میدان شهدا که توسط تاسیسات هدایتی ارائه می شود، می پردازیم.

تاسیسات هدایتی متشکل از تعمیرکاران با تجربه، سرویس کارهای حرفه ای، متخصصین نصب لوازم تاسیسات خانگی و مشاوران همراه، تیمی قوی و به روز در حوزه تاسیسات منزل می باشد. تعهد به کار و مشتری مداری از ابتدای شروع فعالیت این مجموعه سرلوحه تمامی افراد شاغل در آن بوده است.  بر همین اساس سال هاست که مرکز تاسیسات هدایتی از سوی مشتریان گرامی به عنوان بهترین مرکز خدمات تاسیسات در میدان شهدا برگزیده شده است.

این مجموعه بزرگ شامل چندین بخش از جمله فروشگاه لوازم تاسیسات منزل و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می باشد. مدیریت فروشگاه هدایتی جهت رفاه حال مشتریان خرید از فروشگاه را به دو صورت حضوری و تلفنی مهیا کرده است. حضور معتبرترین برندهای لوازم خانگی در یک مکان و تنوع بالای هر وسیله، فروشگاه تاسیسات هدایتی را به انتخاب اول و آخر خرید شهروندان میدان شهدا تبدیل کرده است. همچنین در هر یک از روش های خرید، مشتریان می توانند از مشاوره فنی متخصصان بهره مند شوند.

اعزام تعمیرکار و سرویسکار در محل مشتری بلافاصله پس از درخواست مشتریان نویدبخش آرامش است. فارغ از نوع مشکل و محل مشتری تاسیسات هدایتی آماده خدمت رسانی در کلیه مناطق میدان شهدا می باشد.

 

راه های ارتباطی با تاسیسات هدایتی

 

سرویس پکیج شوفاژ دیواری در میدان شهدا

سرویس پکیج شوفاژ دیواری از چندین جهت حائز اهمیت است. با توجه به سیستم عملکرد پکیج و جریان داشتن آب در لوله های آن، در رسوب زدایی قطعات و اطمینان یافتن از سلامت اتصالات هرگز نباید کوتاهی کرد. به علت وجود املاح و رسوبات معدنی در آب شهری به هیچ وجه امکان جلوگیری از نشست رسوب در پکیج وجود ندارد. پس از رسوب گیری، راندمان به شدت کاهش می یابد و بعد از مدتی به خرابی و از کار افتادن آن منجر می شود. برطرف کردن ایرادات آبگرمکن در این مرحله بسیار سختر و پرهزینه تر از سرویس دوره ای آن است. اتصالات درون آبگرمکن سیستم پکیج شوفاژ دیواری از این جهت که این وسیله با گاز سر و کار دارد بسیار مهم و حساس می باشند. آبگرمکن ها برای تامین آب گرم مورد نیاز خانواده ها طراحی شده اند اما متاسفانه گزارش های مربوط به حوادث ناشی از استفاده ناصحیح از آنها کم نیست.

خوشبختانه با وجود تاسیسات هدایتی جای هیچ یک از این نگرانی ها در میدان شهدا وجود ندارد. سرویسکاران ماهر هدایتی با آشنایی کامل به سیستم انواع پکیج شوفاژ دیواری، تمامی خدمات در رابطه با تعمیر پکیج در میدان شهدا را ارائه می دهند. بلافاصله پس از ثبت درخواست شما متخصص مربوطه به محل شما اعزام می شود.

تعمیر پکیج در میدان شهدا

تاسیسات هدایتی-تعمیر پکیج در میدان شهدا

اسید شویی پکیج در میدان شهدا

همانطور که در قسمت سرویس آبگرمکن خواندید وسایلی که با آب سر و کار دارند حتما باید مرتبا سرویس و رسوب زدایی شوند، اما اگر این کار به هر دلیلی در بلند مدت صورت نپذیرد، سرویس پکیج حتما باید با اسید شویی همراه باشد تا رسوب هایی که چندین سال است در سیستم جا خشک کرده اند از بین بروند. موکدا تاکید می شود که تحت هیچ شرایطی، خودتان اسید شویی در منزل را انجام ندهید و حتما کار را به متخصص این امر بسپارید.

اسید شویی پکیج خدمت دیگری است که تاسیسات هدایتی به ساکنین محترم منطقه میدان شهدا عرضه می کند. فقط با یک تماس، تکنسین های هدایتی جهت تعمیر پکیج در میدان شهدا حضور پیدا می کنند و اسید شویی پکیج را با رعایت تمامی نکات ایمنی انجام دهند. همچنین مشتریان عزیز می توانند در صورت نیاز پکیج خود را به مرکز تاسیسات هدایتی برده تا اسید شویی در محل تعمیرگاه انجام شود.

خدمات قابل ارائه در میدان شهدا توسط تیم هدایتی

  1. سرویس و تعمیر بخاری
  2. تعمیر ماشین لباسشویی
  3. تعمیر کولر گازی اسپیلت
  4. تعمیر کولر آبی
  5. نصب و تعمیر شومینه
  6. تعمیر اجاق گاز

جهت مشاهده لیست کامل خدمات کلیک کنید.

اعزام تعمیرکار جهت تعمیر پکیج در میدان شهدا

پکیج از آن دسته اقلام پرکاربرد است که حتی یک روز خرابی آن در فصل سرما بسیار دردسر ساز است. استفاده از پکیج برای تامین آب گرم مصرفی و شوفاژها به صورت شبانه روزی ادامه دارد. خب همین استفاده زیاد، احتمال استهلاک و گاها ایراد پیدا کردن را افزایش می دهد. به عنوان بهترین راه حل متخصصین تاسیسات سرویس کردن و نگه داری صحیح از پکیج را جهت جلوگیری از خرابی های احتمالی پیشنهاد می کنند.

با این وجود در مواقع خرابی این وسیله ضروری در منازل تعمیر سریع و کامل آن بسیار ارزشمند است. تاسیسات هدایتی به اهالی محترم میدان شهدا این مژده را می دهد که با تماس گرفتن با تلفن های مجموعه، متخصص تعمیر پکیج در میدان شهدا حاضر می شود. لازم به ذکر است که همراه داشتن ابزار و وسایل لازم جهت تعمیرات از ویژگی های برجسته اعضای مرکز هدایتی است.

ورود به فروشگاه