تعمیر کولر آبی در کرج

با استفاده از خدمات تاسیسات هدایتی در کرج، بهترین کارشناسان تعمیر کولر آبی را به منزل خود فراخوانید.

تعمیر و سرویس کولر آبی

تاسیسات هدایتی با بکار گیری کادری مجرب در زمینه تعمیر و سرویس انواع کولر آبی، بهترین و ارزان ترین خدمات این حوزه را به همشهریان عزیز در کرج ارائه میکند.

خدمات تعمیر کولر آبی برای تمامی برند های کولر آبی موجود در بازار قابل انجام است و اگر هر نوع کولری دارید میتوانید با یک تماس کارشناس مربوط به آن برند را برای خود سفارش دهید.

برند هایی مثل:

آبسال، انرژی، سپهر الکتریک، فالر، برفاب، اسنوا، پلار، پارس، لورچ، جهان افروز و … معتبر ترین برند هایی هستند که در ایران بیشتر به فروش میرسند و حتی اگر کولر شما غیر از این برند ها هم باشد، تاسیسات هدایتی خدمات تعمیر و سرویس آن را پوشش می دهد.

در هر کجای کرج که هستید برای تعمیر کولر آبی تاسیسات هدایتی را به شما پیشنهاد می کنیم. کولر آبی شما از هر برند و مدلی که باشد، تعمیرکاران متخصص تعمیر کولر آبی در کرج آماده اند تا آن را به بهترین شکل تعمیر کنند. با تاسیسات هدایتی تمامی مراحل حضور تعمیرکار در محل، بازبینی کولر آبی و توضیح مشکل برای مشتریان به خوبی و قبل از تعمیرات انجام می شود. تعمیر کولر آبی در کرج به همراه استفاده از قطعات اصلی و ابزار دقیق با هزینه معقول و مناسب، انتظاراتی است که تیم هدایتی همه را برآورده می سازد. مهارت تعمیرکاران تیم هدایتی اولین چیزیست که مشتریان آن را درک می کنند و پس از اولین همکاری با تاسیسات هدایتی، مبلغ خدمات با کیفیت آن می شوند.

سرویس کولر آبی در کرج با تاسیسات هدایتی

کولر آبی از جمله وسایلی است که سرویس کردن آن بسیار اهمیت دارد. چرا که سرویس کولر آبی در مصرف انرژی و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است. در نتیجه بهتر است قبل از شروع فصل گرما و استفاده از کولر آبی از سلامت کامل قطعات کولر مطمئن شوید تا بهترین راندمان از این دستگاه بدست آید. یکی از مهمترین آیتم ها در سیستم کولر آبی، پوشال های آن می باشد. پوشال های کهنه و خاک گرفته علاوه بر کاهش بازدهی کولر، باعث به جریان درآمدن هوای آلوده در محیط می شوند که این خود حساسیت زا و غیر بهداشتی می باشد. با تعویض به هنگام پوشال کولر آبی، که هزینه ی زیادی هم ندارد، و بالا رفتن بازدهی آن، محیط سریع تر خنک می شود و این یعنی با استفاده کمتر از کولر و برق به دمای مطبوع رسیدن.

تاسیسات هدایتی با اعزام سرویسکاران حرفه ای در محل، سرویس کولر آبی در کرج را بسیار ساده و راحت کرده اند. شستشوی داخلی کولر آبی، بررسی قطعات و تعویض پوشال همگی در محل مشتری انجام می شود.

تعمیر کولر آبی، چرا تاسیسات هدایتی؟

 • ارائه خدمات تعمیر کولر آبی در سرتاسر شهر کرج
 • تشکیل شبکه ای از تعمیرکاران حرفه ای کولر آبی در کرج
 • تامین قطعات اصلی کولر آبی با برندهای مختلف
 • اعزام تعمیرکار کولر آبی در محل مشتری
 • دستمزدهای مناسب و منصفانه
 • ارائه مشاوره فنی به مشتریان در تمامی مراحل خرید، نصب، تعمیر و وسرویس کولر آبی
 • فروش کولر آبی معتبرترین برندها در فروشگاه هدایتی واقع در باغستان
تعمیر-کولرآبی-

تعمیر-کولرآبی-

تاسیسات هدایتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر کرج می باشد. مناطق تحت پوشش تاسیسات هدایتی عبارت اند از: باغستان، باغستان غربی، شاهین ویلا، دهقان ویلا، مهرویلا، عظیمیه، جهانشهر، مهرشهر، گلشهر، درختی، هفت تیر، حسن آباد، برغان، مطهری، گوهردشت، محمودآباد، شهرک اوج، شهرک امام رضا، اشتراکی، میدان شهدا، ساسانی، رزکان، آسیاب برجی، کارخانه قند، بعثت، رستاخیز، میانجاده، ۴۵متری کاج، کیانمهر، حسین اباد، مصباح، رجایی شهر، نبوت، قلمستان، میدان سپاه، خیابان بهشتی، بلوار دانش اموز، سه راه گوهردشت، دولت اباد، حیدر اباد، محمدشهر.

خدمات تعمیر کولر آبی در کرج

یکی از خدمات مرکز تخصصی تاسیسات هدایتی، تعمیر انواع کولر های آبی توسط نیروهای با تجربه و فنی و آموزش دیده در منزل یا محل کار شما است. متخصصان فنی و مجرب ما با در نظر گرفتن استاندارد های تعمیر کولر آبی دانش فنی خود را در زمینه تعمیرات کولرهای آبی به صورت مداوم به روز می کنند. از جمله خط مشی های اصلی تکنسین های تعمیر کولر آبی ما این است که:

اولا به جای اینکه از ابتدا و بدون بررسی لازم و برای راحتی کار به تعویض قطعات معیوب کولر آبی بپردازند، ابتدا بررسی می کنند که آیا قطعه مورد نظر قابل تعمیر است یا خیر؟ در صورتی که قابل تعمیر (البته با کارایی مفید و مقرون به صرفه بودن) باشد، به تعمیر آن می پردازند نه تعویض آن قطعه.

دوما در صورتی که تعمیر قطعه مورد نظر کولر آبی میسر نباشد و یا اینکه مقرون به صرفه نباشد، متخصصان فنی ما موظف هستند از قطعات اصلی و اوریجینال برای تعمیر کولر آبی استفاده نمایند.

 • تعمیر کولر آبی آبسال در کرج
 • تعمیر کولر آبی انرژی در کرج
 • تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک در کرج
 • تعمیر کولر آبی فالر در کرج
 • تعمیر کولر آبی پاک برفاب در کرج
 • تعمیر کولر آبی پلار در کرج
 • تعمیر کولر آبی اسنوا در کرج
 • تعمیر کولر آبی پارس در کرج
 • تعمیر کولر آبی لورچ در کرج
 • تعمیر کولر آبی جهان افروز در کرج
 • و غیره
سرویس-کولر-آبی

سرویس-کولر-آبی

یک تیر و چندین نشان در رابطه با کولر آبی

مجموعه تاسیسات هدایتی متشکل از چندین بخش فروش، مشاوره فنی، خدمات پس از فروش، تعمیرات مجاز و سرویس لوازم خانگی بهینه ترین انتخاب جهت تعمیر کولر آبی در کرج می باشد. شما با بهره گیری از تاسیسات هدایتی در هر یک از زمینه های کاری آنها یک پکیج کامل از خدمات را در اختیار خواهید داشت که به سلیقه خود می توانید از آنها استفاده کنید. به جای آنکه چندین مرکز را برای چندین کار در رابطه با لوازم خانگی استخدام کنید، کلیه امور خود را به تاسیسات هدایتی بسپارید و دیگر نگران هماهنگی میان واحد های خدماتی مختلف نباشید. تعمیرگاه مجاز هدایتی در باغستان کرج کلیه خدمات تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای کرج همه روزه پذیرای شما خواهد بود. درخواست تلفنی تعمیرکار و اعزام تعمیرکار در محل امکان ویژه ای است برای آ دسته از عزیزان که امکان مراجعه حضوری ندارند.

به صفحه نمایندگی های تاسیسات هدایتی سر بزنید.

راهنمای خرید کولر آبی

جهت داشتن هوایی مطبوع و خنک در فصل گرما باید در هنگام خرید کولر آبی به نکاتی توجه کرد. به طور کلی وسیله ی پیچیده ای نیست و ساز و کار آن برای هر کسی آشکار است. اما به هر حال برای استفاده از همین وسیله ی ساده نیز در نظر گرفتن برخی نکات ضروری است. یکی از مهمترین نکاتی که خریداران کولر آبی باید به آن توجه کنند، توان کولر آبی است. کولر آبی در حال حاضر در توان های مختلفی در بازار موجود هستند.

اما آیا بهترین کولر آبی، پرتوان ترین کولر آبی است؟ جواب این سوال خیر است! چرا که بهترین کولر آبی، کولر آبی است که متناسب با محیط مورد نظر انتخاب شود. تعداد دریچه های کولر، متراژ ساختمان، منطقه جغرافیایی، میزان تابش آفتاب به ساختمان و کولر آبی، طبقه واحد مورد نظر در ساختمان و محل قرارگیری کولر (پشت بام، تراس، در سایه یا آفتاب و …) همه عواملی هستند که در انتخاب توان کولر آبی مناسب تاثیر گذارند.

تاسیسات هدایتی با چندین سال تجربه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر کولر آبی در کرج با ارائه مشاوره فنی در مورد کولر آبی آماده خدمت رسانی می باشد. مشاوران متخصص هدایتی با درنظر گرفتن تمام عوامل و همچنین بودجه شما بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد می دهند.

سرویس-کولر

سرویس-کولر

مورد اطمینان بودن تعمیرکاران تاسیسات هدایتی

مسئله مهم و حائز اهمیتی که هم برای ما و هم برای مشتریان عزیز وجود دارد بحث قابل اعتماد بودن تعمیرکار می باشد.

قطعا شما به دنبال اشخاص مطمئن و قابل اعتماد هستید تا بتوانید کولر آبی خود را به آنها بسپارید.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی تعمیرکاران تاسیسات هدایتی مورد اعتماد ما هستند و تعهد کاری بالایی دارند و همین مسائل باعث شده است تا افراد زیادی به ما اعتماد کنند و کار خود را به ما بسپارند.

تماس کارشناسان ما با شما

برخی از مشتریان عزیز ما در ذهن خود سوالاتی دارند و خیلی چیزها برایشان مبهم و سوال است و تاسیسات هدایتی برای اینکه شما به تمامی سوالات خود دست پیدا کنید تیم فنی متشکل از کارشناسان متخصص را برای مشاوره دادن به شما مشتریان قرار داده است.

همچنین پس از اینکه درخواست تعمیر کولر آبی برای شما ثبت شد , شما در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند.

ما به شما این امکان را داده ایم که روز و ساعت حضور پیدا کردن تعمیرکاران را خودتان مشخص کنید.

سوالات متداول در خصوص تعمیر کولر های آبی

سرویس کولر گازی معمولا شامل تنظیم شناور، کنترل آب ورودی به کفی، کنترل پمپ آب و سیستم انتقال آب به پوشال‌ها، بررسی فن و در صورت نیاز تعویض تسمه کولر و گاها سیم پیچی مجدد دینام کولر آبی است.

خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی برای کلیه کولرهای آبی با برندهای متداول بازار از جمله پلار، لورچ، آبسال، الکترواستیل، جنرال، آزمایش، جنرال پویا، انرژی، ارج، آتا، جنرال استیک و سپهر الکتریک می باشد.

تعرفه خدمات شامل هزینه های رفت و آمد، سرویس کولر آبی و اگر نیاز به قطعه یا سیم پیچی داشته باشد شامل هزینه های آن می شود. برای اطلاع دقیق از خدمات کولر آبی هدایتی با ما تماس بگیرید.

ورود به فروشگاه