درباره تاسیسات هدایتی

تاسیسات هدایتی چیست؟ در چه زمینه هایی فعال است؟ از چه زمانی شروع به کار کرده است؟

مجموعه تاسیسات هدایتی

تاسیسات هدایتی در ابتدا متشکل از چند تعمیر کار با سابقه در حوزه تعمیر و سرویس لوازم منزل و انجام کار های فنی بود که پس از گذشت جند سال و اضافه شدن نیرو های متخصص این گروه، اقدام به ایجاد یک برند و اخذ نمایندگی رسمی ایران رادیاتور کرد.

از آن پس برای گسترش کار تاسیسات هدایتی، این گروه اقدام به آموزش و استخدام کارشناسان جدید نمود و خدمات خود را در سراسر کرج گسترش داد.

در همین حین هم فروشگاه و مغازه این مجموعه هم تاسیس شد تا علاوه بر امکان سفارش تلفنی، افراد بصورت حضوری هم بتوانند، اقدام به خرید محصول یا سفارش خدمات کنند.

تاسیسات هدایتی در کرج

تاسیسات هدایتی در چه زمینه هایی فعال است؟

امروز مجموعه تاسیسات هدایتی با داشتن یک مغازه و فروشگاه، علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و سرویس لوازم منزل، اقدام به ایجاد یک فروشگاه نموده که در آن تمامی محصولات پکیج، رادیاتور، حوله خشک کن، آب گرمکن و … در برند های مختلف قرار گرفته است.

همچنین خدماتی که این مجموعه برای نصب، تعمیر و سرویس، ارائه میکند، محدود به هیچ نوع برندی نمیشود و برای تمامی لوازم امکان استفاده از آن فراهم شده است.

جهت استفاده از خدمات این مجموعه هم شما میتوانید با مراجعه به صفحه تماس یا پایین صفحه اقدام به سفارش سرویسکار یا محصول مورد نظر کنید.

سفارش آنلاین سرویس کار یا محصول

۱ + ۰ = ?

استفاده از خدمات تاسیسات هدایتی

تاسیسات هدایتی فعالیت خود را در زمینه نصب، تعمیر و سرویس انواع لوازم منزل از سال ۱۳۸۳ شروع نمود.

امروز این مجموعه شامل ده ها تعمیر کار و سرویس کار زبده است که با توجه به درخواست های مشتریان هر کدام برای بخشی در نظر گرفته شده اند تا این خدمات به سرعت بالا به سراسر استان البرز ارائه شود.

ورود به فروشگاه