اسید شویی پکیج در کرج

اسید شویی و رسوب زدایی پکیج دیواری گرمایشی توسط کارشناسان و تعمیر کاران مجرب تاسیسات هدایتی در سراسر کرج

اسید شویی و رسوب زدایی پکیج

به دلیل سختی آب مصرفی موجود در لوله ها، گاها مشاهده میشود که کارایی و راندمان پکیج دیواری به شدت افت میکند؛ از آن جایی که اصولا بازه زمانی استاندارد مشخص شده برای سرویس دوره پکیج هر ۳ ۴ ماه است، اگر این سرویس ها به موقع انجام گیرد، امکان بروز این مشکل در پکیج های دیواری خیلی پایین است.

اما در صورتی که مدت زمان زیادی از آخرین سرویس شما میگذرد، حتما جهت سرویس پکیج خود از خدمات اسید شویی هم استفاده کنید؛ چون هم دستگاه شما با سلامت و شادابی بیشتری کار میکند و هم اگر این رسوب داخل لوله ها مانگار شود، ممکن است موجب هزینه تراشی خیلی بیشتر برای شما شود.

یکی دیگر از خدمات تاسیسات هدایتی، اسید شویی و رسوب زدایی پکیج است که اگر در کرج ساکن هستید و به چنین مشکلی بر خورده اید میتوانید سریعا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا نزدیک ترین سرویس کار خدمت شما ارسال شود.

طریقه رسوب گیری پکیج

رسوب گیری پکیج و رادیاتور ها مخصوصا محصولاتی که چند سال از کارکرد آنها می گذرد یک امر ضرروی است که منجر به کارکرد صحیح دستگاه پکیج و همچنین گرمایش مناسب رادیاتور ها می شود. از این رو خدمات اسیدشویی پکیج و رسوب گیری آن در اولویت است. تاسیسات هدایتی به عنوان یکی از مجموعه های انجام دهنده سرویس و تعمیر پکیج در کرج خدمات رسوب گیری و اسیدشویی پکیج را برای شما همشهریان عزیز انجام می دهد.

توجه داشته باشید که رسوب زدایی پکیج امری کاملا تخصصی است که می بایست توسط افراد ماهر انجام گیرد تا هم بدرستی این کار انجام شود و هم اینکه مشکلی برای دستگاه و رادیاتورها بوجود نیاید. جرم گیری رادیاتور می بایست توسط مواد مخصوص انجام گیرد تا تمامی جرم ها از دستگاه خارج شود. همچنین در این مواقع رعایت نکات ایمنی از اهمیت ویژه ای قرار دارد.

تیم متخصص تاسیسات هدایتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی ابزارها و استفاده از ماسک و البسه مناسب شما را در انجام یک سرویس پکیج بدون خطر و به دور از کرونا یاری می رساند.

چرا جرم گیری و رسوب زدایی پکیج را انجام دهیم؟

  • رسوب زدایی باعث افزایش راندمان دستگاه و رادیاتورهای شما می شود.
  • افزایش گرمایش دستگاه و کارکرد صحیح پکیج را برای شما به ارمغان می آورد.
  • با صرف هزینه ای ناچیز از خراب شدن دستگاه در آینده به علت جرم گرفتگی جلوگیری می کنید.
  • تمیزی و نظافت دستگاه و رادیاتورها

پکیج ما چه زمانی به اسیدشویی نیاز دارد؟

  1. هنگامی که سیستم گرمایشی پکیج و رادیاتور کار می کنند اما گرمای مناسبی ایجاد نمی کنند.
  2. وقتی بیش از ۴ یا ۵ سال از کارکرد رادیاتورها و پکیج شما گذشته باشد.
  3. وقتی زمان زیادی طول می کشد تا آب گرم شود.
  4. وقتی فشار آب سرد بالاست اما فشار آب گرم بسیار کم است.

هزینه رسوب زدایی و اسیدشویی

برای استعلام هزینه سرویس رسوب زدایی, اسیدشویی و جرم گیری پکیج و رادیاتور با ما تماس بگیرید. بسته به تعداد رادیاتور ها و تحلیل کار قیمت متفاوت خواهد بود. کارشناسان ما شما را در این امر یاری خواهند رساند.

ورود به فروشگاه