تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج

نصب، سرویس و تعمیر انواع آب گرمکن دیواری با پایین ترین قیمت در کرج

نصب، سرویس و تعمیر آبگرمکن

از دیگر خدمات اصلی مجموعه تاسیسات هدایتی نصب، سرویس و تعمیر انواع آب گرمکن دیواری در کرج است. این مجموعه با بکار گیری کادری مجرب از کارشناسان تعمیر و سرویس انواع آب گرمکن، خدمات خود را در این خصوص برای همه برند های سازنده و محصولات موجود در بازار ارائه میکند.

بروز ایراداتی از قبیل روشن نشدن آب گرمکن در زمان باز کردن آب، جرقه نزدن، ایراد در واشر دیافراگم آب گرمکن و … عمده مشکلاتی است که با گذشت چند ماه از استفاده از دستگاه ممکن است که ایجاد شود.

جهت استفاده از نوع خدمات برای تعمیر آب گرمکن های بوتان، پلار، سپهر الکتریک، آزمونکار، لورچ، سایوا، سوزان و … می توانید با تاسیسات هدایتی تماس بگیرید و نزدیک ترین سرویسکار محصول مربوطه در استان البرز را در محل خود بیابید.

امروزه در هر ملک مسکونی، اداری و یا تجاری حداقل یک آبگرمکن دیواری پیدا می شود. نیاز به آب گرم برای انواع مصارف حضور آبگرمکن را در هر جایی ضروری کرده است. از صبح تا شب آب گرم مطبوع برای مواردی همچون ظرف شستن، حمام کردن، آشپزی و … مصرف می شود؛ برای مثال خانواده ای را در نظر بگیرید که فرزند نوزاد داشته باشند، در این حالت آب گرم یک ضرورت است. همچنین با حضور پکیج های گرمایشی در بازار و تامین آب گرم مورد نیاز شوفاژها از طریق آبگرمکن، بر محبوبیت آبگرمکن های دیواری افزوده شد. مشکلات و سروصدایی که شوفاژخانه های مرکزی یا اصطلاحا موتورخانه ها دارند، در آبگرمکن های دیواری دیده نمی شود و استفاده از آنها راحت تر است.

تاسیسات هدایتی واقع در باغستان آماده ارائه تمامی خدمات فروش، نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج می باشد.

تعمیرگاه مجاز آبگرمکن دیواری در کرج

تاسیسات هدایتی با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی آماده ارائه خدمات به سراسر کرج می باشد. مرکز هدایتی با برخورداری از شبکه ای گسترده از تعمیرکاران متخصص و مسئول هر گونه ایراد و خرابی لوازم خانگی را برطرف می کند. کار با کیفیت در کنار سرعت بالای خدمات، تعمیرگاه هدایتی را به برندی محبوب در استان البرز تبدیل کرده است.

ایجاد تیم های حرفه ای و تفکیک شده بر اساس دسته بندی لوازم خانگی در تاسیسات هدایتی، جهت تخصصی شدن تعمیرات و متخصص شدن تعمیرکاران صورت گرفته است. سپردن آبگرمکن دیواری به متخصصان آبگرمکن و نه تعمیرکار متفرقه که هر وسیله ی دیگری را هم تعمیر می کند، اطمینان خاطر و آسایش باخود به همراه میاورد.

پیشرفت سریع تکنولوژی و تغییرات روزانه محصولات، تعمیر وسایل را به کاری سخت و نیازمند به بروز بودن کرده است. تعمیرکارهای متخصص تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج تجربه و دانش به روز را در کنار هم دارند. شما در هر منطقه از کرج که هستید، می توانید فقط با یک تماس با تاسیسات هدایتی تعمیرکار آبگرمکن دیواری درخواست کنید. فرقی نمی کند آبگرمکن گازی باشد یا برقی در هر صورت و با هر ایرادی تعمیرکاران هدایتی آن را تعمیر می کنند.

تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج

تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج

خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج

 • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در کرج
 • تعمیر آبگرمکن دیواری پلار در کرج
 • تعمیر آبگرمکن دیواری سپهر الکتریک در کرج
 • تعمیر آبگرمکن دیواری آزمونکار در کرج
 • تعمیر آبگرمکن دیواری لورچ در کرج
 • تعمیر آبگرمکن دیواری سایوا در کرج
 • تعمیر آبگرمکن دیواری سوزان در کرج
 • تعمیر آبگرمکن تاچی در کرج
 • و غیره

تاسیسات هدایتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر کرج می باشد. مناطق تحت پوشش تاسیسات هدایتی عبارت اند از: باغستان، باغستان غربی، شاهین ویلا، دهقان ویلا، مهرویلا، عظیمیه، جهانشهر، مهرشهر، گلشهر، درختی، هفت تیر، حسن آباد، برغان، مطهری، گوهردشت، محمودآباد، شهرک اوج، شهرک امام رضا، اشتراکی، میدان شهدا، ساسانی، رزکان، آسیاب برجی، کارخانه قند، بعثت، رستاخیز، میانجاده، ۴۵متری کاج، کیانمهر، حسین اباد، مصباح، رجایی شهر، نبوت، قلمستان، میدان سپاه، خیابان بهشتی، بلوار دانش اموز، سه راه گوهردشت، دولت اباد، حیدر اباد، محمدشهر.

مشکلات رایج و تعمیرات آبگرمکن های دیواری

به طور کلی مشکلات عمده ای در رابطه با آبگرمکن های دیواری وجود دارد که بیش از سایر مشکلات اتفاق می افتد. افت فشار، خاموش شدن شمعک، جرقه نزدن، عدم تنظیم دما، افزایش بیش از حد دما، ثابت نماندن دما و سرد شدن آب و … از این دست موارد هستند. هر یک از این مشکلات توسط تیم تخصصی تعمیر آبگرمکن در تاسیسات هدایتی با هزینه مناسب و کیفیت بالا قابل حل است. تعمیرکاران تاسیسات هدایتی حتی اگر مشکل به وجود آمده موردی پیچیده و خاص هم باشد با تکیه به تجربه خود مشکل را برطرف می نمایند.

همراه داشتن قطعات و ابزار لازم جهت تعمیر آبگرمکن دیواری از دیگر مزایای تیم هدایتی است. ساکنین محترم کرج با بهره گیری از تاسیسات هدایتی نیازی به خرید وسایل و قطعات به طور جداگانه از سایر فروشگاه ها ندارد. تعمیرکارهای مجاز آبگرمکن در کرج تمامی قطعات اصلی هر برند را با قیمت منصفانه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر با ما تماس بگیرید:

 • روشن نشدن آبگرمکن دیواری
 • اختلال در جرقه زن آبگرمکن
 • رسوب جرقه زن
 • روشن نشدن شمعک آبگرمکن
 • خرابی واشر آبگرمکن
 • گرم نشدن آب با وجود آبگرمکن روشن
 • آب گرم نمی ماند
 • بوی ناخوشایند از آب گرم
 • صدا دادن دستگاه
 • و غیره

سرویس آبگرمکن دیواری در کرج

سرویسکاران حرفه ای تاسیسات هدایتی با سرویس آبگرمکن دیواری شما از خرابی و هزینه های بعدی پیشگیری میکنند. توجه داشته باشید که سرویس آبگرمکن های دیواری کاری خطرناک و حساس است پس از انجام این کار توسط افراد غیر متخصص جدا بپرهیزید. یکی از موادی که در سرویس آبگرمکن به کار میرود نوع خاصی از اسید است که استفاده درست از آن نیازمند تجربه و مهارت است. همانطور که سرویس نکردن آبگرمکن های دیواری منجر به بروز خرابی و هزینه می شود، سرویس کردن غیر اصولی هم نتایج بدی به همراه خواهد داشت. برای تامین نیاز سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج فقط کافی است با تاسیسات هدایتی تماس بگیرید.

تعمیر آبگرمکن زمینی در کرج

تعمیر آبگرمکن زمینی در کرج

سرویس و نگه داری آبگرمکن های دیواری را جدی بگیرید!

آبگرمکن های دیواری به علت ماهیت مکانیکی که دارند مرتبا نیاز به سرویس دارند. با توجه به املاح و مواد معدنی موجود در آب و چرخش آبی که مدام در آبگرمکن های دیواری صورت می گیرد، قطعات و لوله های آنها دچار رسوب گرفتگی می شود. عدم توجه به رسوب و املاح برجای مانده در آبگرمکن به مرور باعث استهلاک و خرابی آبگرمکن های دیواری می شود. استفاده از آبگرمکن دیواری بدون سرویس کردن آنها ممکن است تا از کار افتادن آبگرمکن و نیاز به خرید مجدد پیش رود.

برای نگهداری بهتر از آبگرمکن خود به نکات زیر توجه کنید:

 • سالی یک بار آبگرمکن سرویس شود.
 • تمیز کردن دودکش به دلیل عدم وقوع گاز گرفتکی
 • انجام لوله کشی آبگرمکن دیواری دور از سرما ، برف برای جلوگیری از ترکیدگی لوله های آبگرمکن
 • شعله آبگرمکن باید حتما یکنواخت و به رنگ آبی بسوزد
 • تنظیم آبگرمکن در دمای پایین تر در تابستان و در دمای بالاتر در زمستان
 • رسوب زدایی آبگرمکن

نصب آبگرمکن دیواری در کرج

تاسیسات هدایتی یک از بزرگترین و به روزترین نمایندگی و مرکز نصب انواع آبگرمکن دیواری در کرج می باشد که تمامی برندهای بازار را پوشش می دهد. نصب و سرویس تخصصی آبگرمکن در کرج، تعمیرکار آبگرمکن در کرج، سرویسکار و نصاب آبگرمکن در کرج از امکانات تاسیسات هدایتی می باشد.

اگر برای نصب آبگرمکن خانه خود نیاز به نیروی متخصص فنی دارید، با تاسیسات هدایتی تماس بگیرید. قیمت سرویس نصب  آبگرمکن همانند سایر خدمات فنی طبق تعرفه می باشد. پس خیالتان از قیمت راحت باشد.

هزینه نصب آبگرمکن در سراسر کرج ثابت است و تمامی نیروها با اشراف به قیمت های استاندارد نسبت به دریافت هزینه اقدام می کنند.

فروشگاه آبگرمکن دیواری در کرج

تاسیسات هدایتی به عنوان یکی از فروشگاه های معتبر آبگرمکن دیواری در کرج آماده ی خدمت رسانی به همشهریان و هم استانی های محترم در کرج می باشد. قبل از خرید آبگرمکن می توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

قیمت آبگرمکن دیواری در کرج

برای اطلاع از قیمت انواع برندهای آبگرمکن دیواری در کرج و مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید. زیرا با وجود برندهای مختلف و تنوع کالا در بازار برای درک بهتر قیمت و برندها، خرید آبگرمکن مناسب انتخابی سخت شده است که مشاورین ما در کنار شما هستند تا شما را راهنمایی کنند تا خریدی مطلوب داشته باشید.

از طرفی، خراب شدن آبگرمکن به معنی نداشتن آب گرم برای شستشو و استحمام است. هزینه تعمیر آبگرمکن و وقت آن هم سبب شده تا گاهی افراد خودشان آبگرمکن خود را تعمیر کنند. عیب یابی و تعمیر آبگرمکن یک کار تخصصی می باشد که توسط تعمیرکار یا سرویسکار حرفه ایباید صورت گیرد. بسته به نوع آبگرمکن و برند آن باید تعمیرکار یا سرویسکار متخصص و مجرب آن به تعمیر آبگیرمکن بپردازد.

هزینه تعمیر آبگرمکن در کرج

هزینه تعمیر آبگرمکن در کرج

تعمیر آبگرمکن دیواری

گرم نشدن آب از جمله مشکلاتی است که اغلب اتفاق می افتد. برای حل این مشکل در ابتدا باید اتصالات آب، برق، گاز و کلید روشن کردن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

سپس جرقه زدن و ایجاده شعله آبگرمکن را چک کنید. همچنین از یخ نبستن لوله ها اطمینان حاصل کنید.

اگر حداقل جریان ورودی تامین نشود، آبگرمکن به درستی کار نکرده و آب گرم نمی شود.

امکان دارد درجه آبگرمکن در دمای پایین تنظیم شده باشد. بنابراین اگر آبگرمکن را در دمای بالاتر تنظیم کنید، آب گرم تری خواهید داشت.

سنسور حرارتی دستگاه، دمای آب را کنترل می کند، اگر به درستی کار نکند، ممکن است مشکل ساز باشد.

گرم شدن بیش از اندازه آب

اگر درجه حرارت آبگرمکن را روی دمای بالا تنظیم کنید، آب خروجی از سیستم بسیار داغ می شود. دما را در میزان متعادل تنظیم کنید.سنسور دمایی دستگاه اگر خراب و یا سست شود توانایی تنظیم دما را در میزان مطلوب نخواهد داشت.

نوع گاز مصرفی آبگرمکن باید مناسب باشد.گرفتگی فیلتر نیز می تواند دلیل گرم شدن بیش از حد آب شود.

نکات کاربردی برای تعمیر آبگرمکن دیواری :

بازرسی و تعمیر منظم و سالیانه در عملکرد مطلوب آبگرمکن دیواری کاملا حائز اهمیت است. بخش های مختلف سیستم گرمایش آب باید حداقل یک بار در سال سرویس شوند.

قسمت خروجی و دودکش دستگاه باید تمیز نگه داشته شود. اگر دودکش گرفتگی داشته باشد ممکن است باعث گازگرفتگی افراد شود.

لوله کشی دستگاه نباید در معرض برف، یخ و سرما باشد چون در این صورت امکان یخ بستن و ترکیدگی لوله ها وجود دارد.

شعله داخل آبگرمکن باید تمیز، یکنواخت و به رنگ آبی باشد، احتراق ناقص و قرمز رنگ مشعل بسیار خطرناک میباشد.

دمای آبگرمکن را در تابستان در دمای پایین تر و در فصل زمستان در دمای بالاتر تنظیم کنید.

پرسش و پاسخ متداول

زمانی که آب از بدنه آبگرمکن چکه می کند و یا اطراف آن خیس می شود نشانه نشتی آبگرمکن است. برای این کار باید مبدل حرارتی، لوله‌های انتقال سیال حرارتی، اتصالات و واشرها، مهره‌های مربوط به مبدل حرارتی و رگولاتور آب در آبگرمکن را کنترل و بررسی نمایید. در صورتی که در هیچ یک از بخش های گفته شده ایرادی نبود رگولاتور آب و دیافراگم آن را کنترل کنید و این بخش‌ها را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید و برای رفع مشکل هریک از قطعات بهتر است از کمک یک فرد متخصص استفاده کنید.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای آبگرمکن شما به وجود بیاید نوسان دمای آب آبگرمکن می باشد. این مسئله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای پیدا کرن مشکل تنظیم نشدن مناسب دمای آب آبگرمکن می‌توان فضای داخلی محفظه‌ی احتراق را کنترل کرد. اگر درون این محفظه جسم خارجی پیدا کردید باید آن را به طور کامل زدود. زیرا این مشکل می‌تواند یکی از دلایل اصلی بروز مشکل نوسان آب باشد.

همچنین امکان دارد مبدل حرارتی موجود در آبگرمکن کثیف باشد یا روی آن شکاف یا ترکی ایجاد شده باشد. همچنین سنسور استفاده شده در آبگرمکن دیواری نیز باید به طور کامل سالم و بدون ایراد باشد.

نقطه‌ی مقابل مشکل گفته شده در قسمت قبل بالا رفتن بیش از اندازه‌ی دمای آب می باشد. مشکلی که دلایل اصلی بروز آن را می‌توان همان دلایل پایین بودن دمای آب خارج شده از آبگرمکن دانست. به این معنی که ممکن است علت به وجود آمدن این ایراد یا همان گرمای بیش از حد آب خروجی ممکن است سسنور دمایی آبگرمکن ایراد داشته باشد و علاوه بر آن گرفتگی فیلتر آبگرمکن را هم می‌توان به عنوان یکی دیگر از علت های اصلی بروز این مشکل در نظر گرفت.

برای بررسی این مشکل می توانید موارد زیر را بررسی کرده و از درستی آن ها اطمینان حاصل کنید:

 1. میزان بودن فشار ورودی به سیستم آبگرمکن
 2. تنظیم بودن موقعیت نصب آبگرمکن
 3. سیم کشی صحیح
 4. تمیزی فیلتر ورودی
 5. دریچه ورودی گاز باز باشد
 6. نصب شدن مشعل ها در جای مناسب
 7. نبود آلودگی روی شعله (چرا که مانع سوختن درست گاز می شود)
 8. برعکس بسته نشدن لوله کشی جریان آب گرم و سرد
 9. عدم وجود رسوب در داخل شیر آب و سردوش حمام
 10. خراب نبودن واشر، لوله ها و شیر اختلاط
 11. عملکرد صحیح سنسور جریان گاز
ورود به فروشگاه