آشنایی با پرفروش ترین پکیج های دیواری لورچ

اگر قصد خرید پکیج دیواری لورچ را دارید باید اطلاعاتی در مورد پرفروش ترین مدل های پکیج لورچ بدست آورید تا بتوانید پکیجی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای خانه شما باشد. شرکت لورچ در بازه زمانی کوتاهی توانسته است خود را در بین شرکت های تولید محصولات تاسیسات جای دهد و به تولید پکیج های دیواری با کیفیت بپردازد.

در این بخش می خوانید:

ویژگی های پکیج دیواری لورچ

شرکت لورچ تلاش کرده است تا پکیج های دیواری با کیفیتی روانه بازار کند و نیازهای داخلی را برطرف سازد. از همین رو از قطعات اروپایی و استاندارد در تولید پکیج دیواری لورچ استفاده می کند. پکیج های لورچ در مدل های آریان، هیرو، آرتمن، هرما و آدنا طراحی شده اند. شرکت لورچ تمامی پکیج های دیواری خود را با ۲ سال ضمانت به فروش می رساند.

تمامی مدل های پکیج های لورچ با ظرفیت های ۲۴ هزار، ۲۸ هزار و ۳۶ هزار قابل خریداری است. از ویژگی های مشترک آنها می توان به سیستم ایمنی تخلیه گاز، عیب یابی الکترونیکی، دو مبدله، سیستم ضد یخ زدگی و سیستم بای پس خودکار اشاره کرد.

علاوه بر این، شرکت لورچ با بهره گیری از بهترین استانداردهای روز دنیا و ایران، انواع تست و آزمایش های لازم را روی محصولات خود انجام داده است تا رضایت صد درصدی مشتریان خود را بدست آورد. برای مثال، شرکت لورچ در پکیج های دیواری خود از سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ استفاده کرده است تا از احتمال خراب شدن پمپ جلوگیری کند. همچنین وجود عیب یابی الکترونیکی با عث می شود با کوچک ترین مشکلی در پکیج دیواری لورچ شما شاهد ارورهایی روی دستگاه می شوید.

از دیگر ویژگی های پکیج دیواری لورچ می توان به سیستم آیونایز اشاره کرد که می تواند سوخت ناقص را تشخیص دهد و ایمنی تخلیه گاز را فراهم کند.

خدمات پس از فروش لورچ

شرکت لورچ پکیج های دیواری خود را با ۲ سال ضمانت به فروش می رساند. همچنین شما می توانید از نصب رایگان پکیج لورچ خریداری شده نیز بهره مند شوید. در هنگام خرید ضمانت نامه پکیج لورچ را دریافت می کنید و با کوچک ترین مشکلی می توانید از خدمات پس از فروش لورچ استفاده کنید. تنها نکته ای که بعد از انتخاب مدل پکیج دیواری لورچ باید به آن دقت کنید انتخاب نمایندگی معتبر نمایندگی فروش پکیج دیواری لورچ می باشد تا به شما پکیج لورچ با قیمت شرکت و گارانتی اصل به فروش برساند.

نمایندگی فروش پکیج دیواری لورچ

نمایندگی فروش پکیج دیواری لورچ

نمایندگی فروش پکیج دیواری لورچ

تاسیسات هدایتی به عنوان نمایندگی فروش پکیج دیواری لورچ در کرج آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که قصد خرید پکیج دیواری لورچ را دارند. تاسیسات هدایتی نمانیندگی رسمی و معتبر محصولات لورچ در کرج می باشد که می تواند به شما خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج لورچ را نیز ارائه دهد. تمامی پرسنل و کارشناسان این مجموعه به عنوان نمایندگی لورچ در کرج در زمینه پکیج دیواری لورچ مهارت لازم را دارند و دوره های مربوط به آن را گذرانده اند. همچنین، شما برای خرید پکیج دیواری لورچ می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان تاسیسات هدایتی نیز بهره مند شوید تا خریدی مطمئن داشته باشید. خدمات تاسیسات هدایتی شامل کل شهر کرج می باشد.

پرفروش ترین پکیج های دیواری لورچ

یکی از بهترین وسایل گرمایشی در هر ساختمانی قطعا پکیج دیواری باشد چرا که هم هزینه کمتری نسبت به موتورخانه مرکزی و شوفاژخانه دارد و هم جای کمتری را اشغال می کند. پکیج های دیواری لورچ یکی از بهترین برندهای موجود در بازار هستند که با سطح ایمنی که فرهم می کند برای تمامی واحد های مسکونی و حتی تجاری مناسب می باشد. پکیج های دیواری لورچ را می توان در آشپزخانه یا آبدارخانه نصب کرد و دسترسی راحت به آن داشت. پکیج های لورچ با داشتن بازدهی مناسب در تامین آب گرم و گرمایش محیط انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود.

حال این سوال به وجود می آید که کدام یک از مدل های پکیج لورچ برای خانه من مناسب است؟ کدام مدل پکیج لورچ را بخرم؟ کدام ظرفیت پکیج دیواری لورچ برای متراژ خانه من مناسب است؟

به همین منظور ما در اینجا شما را با پرفروش ترین پکیج های دیواری لورچ آشنا می کنیم. ویژگی های هر یک را بازگو می کنیم تا شما بتوانید به راحتی مدل پکیج دیواری لورچ خود را انتخاب کنید.

لیست پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری لورچ

در اینجا لیست پرفروش ترین و بهترین پکیج های دیواری لورچ را برایتان فهرست کرده ایم و سپس به تفکیک هر کدام را به صورت مفصل توضیح داده ایم.

  • پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا
  • پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما
  • پکیج دیواری لورچ ۲۸۰۰۰ آدنا
  • پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا
  • پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو
  • پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آریان
  • پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن
پکیج دیواری لورچ 24000 آدنا

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا دارای دو مبدل، فن دار و از سری ADENA می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل ADENA 24 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل ADENA 24 با رویکرد اقتصادی برای مصرف کننده تولید شده است تا با فراهم کردن بازدهی و ایمنی بالا نیاز هر واحد مسکونی را برطرف سازد. از پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا برای واحدهایی تا ۱۲۰ متر مربع می توان استفاده کرد.

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۲۴۰ میلی‌متر و وزن ۲۷ کیلو گرم و با راندمان ۹۳.۵ درصد طراحی شده است. این پکیج لورچ دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

پکیج دیواری لورچ 24000 هرما

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما دارای دو مبدل، فن دار و از سری HERMA می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل HERMA 24 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل HERMA 24 با راندمان بسیار بالا هم آب گرم مصرفی و هم گرمایش محیط در فصول سرد را برایتان فراهم کند. از پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما برای واحدهایی تا ۱۲۰ متر مربع می توان استفاده کرد. شما می توانید از پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما نه تنها در محیط مسکونی بلکه در مدارس، اداره جات و شرکت ها نیز از آن استفاده کنید.

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما می تواند به حسگرهای دمای محیط بیرون متصل گردد تا بتواند با توجه به شرایط محیطی مقدار آب گرم مصرفی و گرمایش را تعیین کند. همچنین این مدل می تواند به ترموستات اتاقی متصل گردد تا در صورت نصب در خارج از محیط بتوانید آن را از داخل کنترل کنید.

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۲۴۰ میلی‌متر و وزن ۲۸ کیلو گرم و راندمان حرارتی ۹۰ درصد طراحی شده است. این پکیج لورچ دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

پکیج دیواری لورچ 28000 آدنا

پکیج دیواری لورچ ۲۸۰۰۰ آدنا

پکیج دیواری لورچ ۲۸۰۰۰ آدنا

پکیج دیواری لورچ ۲۸۰۰۰ آدنا دارای دو مبدل، فن دار و از سری ADENA می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل ADENA 28 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل ADENA 28 قادر به راه اندازی سیستم آب بهداشتی با حداقل ۳ درصد فشار می باشد. پکیج دیواری لورچ ۲۸۰۰۰ آدنا دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

پکیج دیواری لورچ ۲۸۰۰۰ آدنا بیشتر برای خانه هایی در مکان های سردسیر و کوهستانی تا متراژ ۱۶۰ متر مربع مناسب می باشد. این پکیج با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۳۳۲ میلی‌متر و وزن ۳۶ کیلو گرم و راندمان حرارتی ۹۳.۵ درصد طراحی شده است.

پکیج شوفاژ دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا

پکیج شوفاژ دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا

پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا

پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا دارای دو مبدل، فن دار و از سری ADENA می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل ADENA 32 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل ADENA 32 قادر به راه اندازی سیستم آب بهداشتی با حداقل ۳ درصد فشار می باشد. پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آدنا بیشتر برای ساختمان هایی در مکان های سردسیر و کوهستانی با متراژ ۲۲۰ متر مربع مناسب می باشد. این پکیج با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۳۳۲ میلی‌متر، وزن ۳۶ کیلو گرم و راندمان حرارتی ۹۳.۵ درصد طراحی شده است.

پکیج دیواری لورچ 24000 هیرو2

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو۲

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو دارای دو مبدل، فن دار و از سری HIRO می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل HIRO 24 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل HIRO 24 قادر به راه اندازی سیستم آب بهداشتی با حداقل ۳ درصد فشار می باشد. پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل HIRO 24 با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۲۴۰ میلی‌متر و وزن ۲۷ کیلو گرم و راندمان حرارتی ۹۳ درصد طراحی شده است. پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو یکی از محبوب ترین پکیج های دیواری لورچ می باشد چرا که هم برای خانه هایی تا متراژ ۱۲۰ متر مربع مناسب است و هم مصرف انرژی پایین و راندمان بالایی دارد.

پکیج دیواری لورچ 24000 آریان

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آریان

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آریان

پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آریان دارای دو مبدل، فن دار و از سری ARIAN می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل ARIAN 24 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل ARIAN 24 قادر به راه اندازی سیستم آب بهداشتی با حداقل ۳ درصد فشار می باشد. پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آریان دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

از پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آریان برای محیط هایی تا ۱۲۰ متر مربع می توان استفاده کرد. این پکیج با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۲۴۰ میلی متر، وزن ۲۷ کیلو گرم و راندمان حرارتی ۹۳ درصد طراحی شده است تا همه نیاز های آب گرم مصرفی و گرمایش را تامین کند.

پکیج دیواری لورچ 32000 آرتمن

پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن

پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن

پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن دارای دو مبدل، فن دار و از سری ARTMAN می باشد که با نام پکیج دیواری لورچ مدل ARTMAN 32 روانه بازار شده است. پکیج شوفاژ دیواری لورچ مدل ARTMAN 32 قادر به راه اندازی سیستم آب بهداشتی با حداقل ۳ درصد فشار می باشد. پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن دارای سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم ضد گریپاژ، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت تنظیم زمان کارکرد پمپ سیر کولاسیون، سیستم آیونایز و  سیستم ایمنی است.

بدنه پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن از جنس ورق گالوانیزه، با ابعاد ۴۵۶×۶۹۰×۳۳۲ میلی‌متر، وزن ۵۴ کیلو گرم و راندمان حرارتی ۱۰۸ درصد طراحی شده است. پکیج دیواری لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن برای محیط های تا ۲۵۰ متر مربع مناسب می باشد.

چرا از تاسیسات هدایتی پکیج لورچ خریداری کنیم؟

  • تاسیسات هدایتی نمایندگی فروش و نصب پکیج دیواری لورچ در کرج و استان البرز است.
  • خدمات نصب پکیج لورچ با سرعت بالا و کیفیت عالی در تاسیسات هدایتی انجام می شود.
  • شما می توانید با خیال آسوده و با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن انواع مدل های پکیج لورچ را خریداری و استفاده کنید.

برای استعلام قیمت هر یک از مدل های پکیج لورچ با تاسیسات هدایتی تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ی مشاوره و راهنمایی شما در زمینه خرید پکیج دیواری لورچ می باشند. از ۸ صبح تا ۹ شب در خدمت شماییم.

Click to rate this post!
[Total: ۲ Average: ۴.۵]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

ورود به فروشگاه